Kreu / Rozë / Do të habiteni: Shihni si duket Greta Koçi pa makeup /Foto

Do të habiteni: Shihni si duket Greta Koçi pa makeup /Foto

Vitet e fundit, këngëtaren Greta Koçi jemi mësuar ta shohim gjithnjë e më të kuruar përsa i përket pamjes së jashtme.

Ndaj me siguri, shumë prej ndjekësve të saj në Instagram janë habitur së fundmi, me videon që ajo ka postuar.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja ka postuar një video në Insta Story, ku ka treguar si rrallëherë tiparet e saj pa makeup. Ja si duket këngëtarja e njohur.

Mos humbisni

Habit adoleshentja shkodrane: Sa herë ngjis shkallët komshiu më kap nga c*** dhe…

Një vajzë ka rrëfyer ngacmimet seksuale që i bën vazhdimisht fqinji i saj. Vajza thotë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.