Kreu / Kuriozitete / Djali i dërgon foto nënës, detaji po “çmend” internetin /Foto

Djali i dërgon foto nënës, detaji po “çmend” internetin /Foto

Një djale teksa po tentonte të shpërndante foton e bukur të së dashurës përfundoi duke zbuluar shumë më tepër nga ç’kishte qëllim.

Gjithçka falë një detaji. 22-vjeçari Maison Vallance, nga Tennessee e SHBA-ve, fillimisht ia dërgoi foton së ëmës për t’i treguar se e kishte gjetur bluzën që ajo ia kishte dërguar. Buzëqeshja e të dashurës veshur me bluzën e tij iu duk shumë e ëmbël për të mos e shpërndarë edhe në Twitter.

Mirëpo dikush në rrjetin social vuri re një detaj, që Maison nuk do donte ta ndante me të tjerët. Mbi krevat kishte një litar të kuq ndërsa pyetja ishte për çfarë shërbente?

Mos humbisni

Studentja nga Elbasani i tregon gjoksin dhe ka një kërkesë të çuditshme /Foto

Bisedat erotike në “Skype” janë ato që ua marrin mendjen të rinjve për të treguar …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.