Kreu / Kosovë / Digjet ndërtesa ku jeton, Albin Kurti me urgjencë në vendngjarje

Digjet ndërtesa ku jeton, Albin Kurti me urgjencë në vendngjarje

Gjatë ditës së sotme është përfshirë nga flakët një banesë në ndërtesën ku jeton edhe Albin Kurti.

Mësohet se në banesë ishin të ngujuar edhe disa persona përfshirë edhe fëmijë.

Të pranishme janë edhe ekipet e zjarrfikseve të cilat i kanë nxjerrë banorët nga banesa dhe disa prej tyre janë dërguar në urgjencë.

Gjithashtu në ndërtesë ka hyrë edhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba. Ende nuk dihet nëse edhe Albin Kurti ndodhet në ndërtesë.

Mos humbisni

Kosova feston sot 10-vjetorin e Pavarësisë, 11 fakte rreth kësaj dite të shënuar

Kosova feston sot 10 vjetorin e Pavarësisë. Festimet janë shtrirë në të gjitha trojet shqiptare, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.