Kreu / Politikë / Deputeti publikon video me momente private nga shtëpia

Deputeti publikon video me momente private nga shtëpia

Ndërsa deputeti, Taulant Balla, ndodhej në krye të detyrës në Kuvend më 22 tetor ai u bë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij Iris Pekmezi solli në jetë një vajzë.

Deputeti i PS-së po i gëzohet lindjes së pjesëtares së re të familjes, ndërsa ka ndarë edhe disa momente paqësore të familjes në llogarinë e tij në “Instagram”.

Në një video të publikuar pak ditë më parë shfaqen të dy fëmijët, djali dhe vajza duke luajtur me njëri-tjetrin. “Mel&Robin”, shkruan Balla krahas videos së publikuar.

Mos humbisni

Ish-aleati i ngushtë sulmon rëndë Ramën: Je i kapur… shko futu në bodrum para se të…

Ish-ministri i Drejtësisë dhe një prej aleatëve më të afërt të Edi Rama gjatë kohës …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.