Kreu / Rozë / Daphne Joy vjen me forma bombastike (GALERI)

Daphne Joy vjen me forma bombastike (GALERI)

Daphne Joy dhe format e saj fantastike.

Mos humbisni

“Kam kryer marrëdhënie me gjyshin”, 24-vjeçarja tregon tragjedinë

Martohet me të moshuarin 68-vjeçar, por tmerrohet pas dasmës kur e kupton realitetin e hidhur. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.