E mërkurë , 7 Dhjetor 2016
Kreu / Rozë / Çiljeta: U lodha 30 vjet duke e mbajtur gjoksin
cili

Çiljeta: U lodha 30 vjet duke e mbajtur gjoksin

cili

Çiljeta: U lodha 30 vjet duke e mbajtur gjoksin

“U lodha 30 vjet duke e mbajtur gjoksin”, kështu është shprehur me humor Çiljeta, lidhur me fjaklët rreth operacionit të gjoksit.

Këngëtarja ka treguar në Opinion, se përmasat e mëdha të gjoksit janë shpesh shkak për probleme me shpinën, ndaj dhe ka vendosur ta reduktojë pak, aq më tepër që tashmë është bërë nënë dhe e ka kaluar fazën e ushqimit të djalit me gji.

“Unë nuk do dal me gjoks të vogël, sepse nuk mund ta shoh veten me gjoks të vogël, por kemi menduar me Skerdin të bëjmë një reduktim, rimodelim”, u shpreh këngëtarja, duke iu referuar doktorit te klinikes Keit. Ajo ka treguar se ka menduar që përmasat e gjoksit të saj t’i kthejë si dikur në moshën 15-vjeçare.

Mos humbisni

RITA-ORA

FOTOT/ Rita Ora sërish topless

Nuk është hera e parë që ajo zbulon asetet e saj, e kësaj here Rita …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.