Kreu / Sport / Çfarë po ndodh me stadiumin në Tiranë? Dalin pamjet e reja…

Çfarë po ndodh me stadiumin në Tiranë? Dalin pamjet e reja…

Punimet intensive vazhdojnë në stadiumin e ri që po ndërtohet në kryeqytet.

Në një video të publikuar nga kanali zyrtar i FSHF-së në YouTube, shihet se ka filluar ngritja e tribunave të impiantit, dhe pas ngritjes së kullës, stadiumi po merr formë çdo ditë e më shumë.

“Arena Kombëtare” do të jetë shtëpia e kuqezinjve në të ardhmen, një impiant modern, ndryshe nga ç’qëndronte më parë “Qemal Stafa”, ku tashmë gërmadhat e tij duket se janë harruar.

Mos humbisni

Ish-trajneri shkodran kritikon mesfushën e Vllaznisë, Gjoka e merr në “mbrojtje”

Humbja me Flamurtarin ka zhgënjyer të gjithë në kampin shkodran. Por, pas përfundimit të ndeshjes …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.