Deutsche Deko
Kreu / Rozë (page 44)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Eli Fara tregon pse nuk martohet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara ka treguar arsyet pse nuk është martuar përsëri. Në një intervistë për Kosovaren, Eli Fara ka thënë nuk deshti të rrezikoi të ndahej përsëri të cilën e quan gjë si të rrezikshme. “Mund edhe të martohesha dhe të më binte prapë diçka shumë zhgënjyese …

Lexo më shumë

Miss Pornstar Albania, Arian Çani kryetar jurie

Miss Pornstar Albania, Arian Çani kryetar jurie Është zyrtarizuar data e Miss dhe Mister pornostar Albania. Ky event do të mbahet në qytetin e Vlorës. Kandidatët tashmë kanë nisur përgatitjet e tyre. Organizatori i këtij eventi, Kika i Big Brother Albania 8 tha se kandidatet janë nga Kosova dhe Shqipëria …

Lexo më shumë

Rozana Radi merr një lajm të keq nga mjekët

Një fotografi e Rozana Radit me macen e saj u publikua në media duke treguar dashurinë që macja e quajtur Loreta ia jepte që në mëngjes duke e zgjuar me përkëdhelje. Mirëpo, macja duket të ketë pësuar një aksident dhe tash nuk i lëviz këmbët e prapme. “Këtë foto e …

Lexo më shumë

Zbulohet pozicioni më i ri i seksit

Horoskopi seksual

Udhëzim: Shtrihuni barkas në krevat, pastaj afrojani skajin e krevatit pranë vetes ashtu që koka dhe duart të varen nga krevati, duke u mbajtur me duar në dysheme. Partneri juaj do të shtrihet mbi ju (sipër jush) me këmbët midis këmbëve tuaja. Përse ky pozicion është i shkëlqyeshëm? Meqenëse këmbët e tij gjenden midis …

Lexo më shumë

A e dini sa herë në vit bëjnë seks shqiptarët?

Leon Tolstoi shkruante: Njerëzit u mbijetojnë tërmeteve, epidemive, tmerrit të sëmundjeve dhe gjithë torturave të shpirtit, por tragjedia më torturuese e të gjitha kohëve ka qenë, është dhe do të jetë tragjedia në dhomën e gjumit. Marquis de Luc de Clapiers, shekuj më parë pat thënë: “Objekti më i rëndë …

Lexo më shumë