E diel , 19 Shkurt 2017
Kreu / Rozë (page 44)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Bleona: Ja pse u fshi kënga ime nga VEVO

Bleona: Ja pse u fshi kënga ime

Bleona: Ja pse u fshi kënga ime nga VEVO Bleona Qereti arriti sukses me këngën e saj më të fundit “Take you Over”, e cila u rendit e pesta nga MTV. Por një lajm jo i mirë vjen për këngëtaren. Kripi i 36-vjeçares Qereti nuk është aktualisht i disponueshëm në …

Lexo më shumë

Suedezja më seksi e momentit (Foto)

Suedezja më seksi e momentit (Foto)

Suedezja më seksi e momentit Jelly Devote është një modele suedeze që po ngjit me shpejtësi shkallët e modelimit. Format e saj perfektë kanë tërhequr vëmendje dhe jo pa shkak. Old clips from when I lived in Sweden! On Sunday I go back to my small town Växjö for three …

Lexo më shumë

Ilda Bejleri reklamon të pasmet…në të gjitha pozicionet

Ilda Bejleri reklamon të pasmet Ilda Bejleri dita ditës po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen e publikut. Prezantuesja e SuperSport ka ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, të cilët i mban të përditësuar me fotografitë e saja. Arsyeja pse ajo tërheq më shumë vëmendje sesa një prezantuese e zakonshme është …

Lexo më shumë

Kë po pret Çiljeta e zhveshur në dritare? (Foto)

Çiljeta

Kë po pret Çiljeta e zhveshur në dritare? Këngëtarja nga Shqipëria, i ka rikthyer linjat e dikurshme, kjo falë disa ndërhyrjeve, por edhe aktiviteteve fizike, shkruan “Kosovarja”. Tani që është dobësuar, nuk po ngurron të ekspozohet siç bënte dikur. Këngëtarja ka lansuar në foto ku shihet shumë e zhveshur, duke shikuar …

Lexo më shumë

Vjen me kalendar super-seksi (Foto)

Vjen me kalendar super-seksi E dimë se po vjen fundi i vitit, kur shumë bukuroshe dinë të na gëzojnë me kalendarë seksi. Dhe pikërisht zeshkania britanike Kelly Brook, në Instagram ka postuar një foto nga kalendari i saj seksi për vitin 2016. Modelja dhe aktorja e bukur, tashmë disa vite …

Lexo më shumë

E tallnin se ishte trashaluqe, gabuan!

Është vështirë të përballosh ofendime të tilla, posaçërisht kur puna juaj varet nga pamja juaj. Pa marrë parasysh se sa vetëbesim keni, është vështirë të jeni e qetë nëse të tjerët të ofendojnë Nëse e shikoni manekinen Blanca Padilla, me siguri se gjëja e fundit që do ta mendonit, është …

Lexo më shumë

Seksi Kelly rikthehet me foto joshëse

Seksi Kelly

Seksi Kelly rikthehet me foto joshëse Aktorja dhe modelja Kelly Brook pas disa muaj mungese, është rikthyer furishëm me fotografitë e reja joshëse. Në fillim të këtij viti ajo kishte startuar me dietën Atkins dhe rezultatet e para i ka prezantuar në fotografitë e reja të cilat i ka realizuar …

Lexo më shumë

Dashurinë e kërkon përmes internetit

Dashurinë e kërkon përmes internetit!

“Tinder” është super, sepse mund të njihesh me njerëz të cilët kurrë nuk do t’i njihje në kontekst tjetër. Të jep fuqinë që të zgjedhësh se me kë dëshiron të flasësh dhe të njihesh Nina Agdal është njëra nga supermodelet më seksi në botë, por prapë dashurinë e kërkon përmes …

Lexo më shumë

Video 100% nudo e Shkëndijës në dush (+18)

Video 100% nudo e Shkëndijës në dush

Video 100% nudo e Shkëndijës në dush pas “sportit” (+18) Eshtë publikuar një video që e shfaq këngëtaren Shkëndije Mujaj totalisht të zhveshur në dush. Tashmë njihet për performancat e saj seksi. Megjithatë, Shkëndija ka shokuar me një video të re plotësisht të zhveshur nga dushi. Ajo thotë se këtë …

Lexo më shumë