Kreu / Rozë (page 30)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Çfarë provokimi nga Enca, për pak sa nuk…

Enca Haxhia dhe Noizy kanë publikuar një numër të madh videosh gjatë ditës së diel, në të cilat shfaqen së bashku. Një video e publikuar në Instagram e shfaq reperin të pikëlluar për shkak se DJ-it të tij i kishe ikur aeroplani. Mirëpo, aty ishte këngëtarja seksi për ta ngushëlluar. …

Lexo më shumë

Amber Rose tërbon kalimtarët (Foto)

Amber Rose tërbon kalimtarët. Ajo po përkujdeset që të mbajë linjat e trupit. Tanimë jemi mësuar të shohim fotografi të sajë me veshje fitnesi shumë të ngushtë, që i vizatojnë trupin dhe i nxjerrin në pah asetet. Pas debatit me Kanye West në Twitter, Rose është parë në veshjet rozë, duke shkuar …

Lexo më shumë

Rita Ora topless për kopertinën e ‘Lui’

Rita Ora topless për kopertinën e ‘Lui’ Rita Ora është e famshmja e radhës e cila ka pozuar e gjitha e zhveshur për revistën “Lui”. Në kopertinat e revistës së njohur “Lui” vazhdimisht po shohim të famshmet të cilat nxjerrin shumë nga trupi i tyre. E radhës është edhe Rita …

Lexo më shumë

E quajnë mbretëresha e pornografisë

Abella Anderson ose siç njihet ndryshe nga publiku mashkullor Anna B është një prej aktoreve më në zë pornografike në botë. Ajo ka fituar shumë çmime pornografike por duket se xhirimi i i filmave për të rritur e ka lodhur dhe ka vendosur të tërhiqet. Tashmë ajo i është dedikuar …

Lexo më shumë

Të famshmet që humbën virgjërinë në adoleshencë

Jo të gjithë të famshmit kanë fshehur detajet nga jeta e tyre intime. Në vijim ju sjellim rrëfimin për tri femra të famshme – të cilat (apo dhe familjarët e tyre) kanë zbuluar një pjesë të jetës së tyre derisa ishin në moshën adoleshente. Angelina Jolie Atorja e famshme, Angelina …

Lexo më shumë

Ja kush është mbreti i ri i Instagram

I rrethuar nga makina luksoze, avionë privatë dhe femra të bukura, biznesmeni miliarder Tony Toutouni pretendon të bëhet së shpejti “Mbreti i ri i Instagramit”. 42-vjeçari, i cili ka vetëm 8 muaj që ka hapur llogarinë e tij në rrjetin social, numëron mbi 750.000 ndjekës, duke u bërë kështu një …

Lexo më shumë

Jodie Marsh ekspozon gjoksin e saj

Bukuroshja e ka filluar para kohe sezonin “e nxehtë” duke postuar kështu foto selfie me vetëm të brendshme dhe duke e ekspozuar kështu gjoksin e saj seksi. Fotografia që ajo ka postuar së fundmi ka “nxehur” shumë ndjekësit e saj në Instagram, me përmbajtje tejet “djegëse”. Ajo ka postuar fotografinë e …

Lexo më shumë