E diel , 19 Shkurt 2017
Kreu / Rozë (page 30)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Femrat që duhet t’i ndiqni në Instagram gjatë këtij viti

Të bëhesh pjesë e rrjeteve sociale, siç është Instagram-i, arsyetohet me mundësinë e të parit të gjërave të mira. Përderisa, fillimisht, mendoni se po bëheni pjesë e një rrjeti të njerëzve të rendomtë, shumë shpejt do të kuptoni se – gjërat më interesante për të ndjekur në Instagram, janë njerëzit …

Lexo më shumë

7 VIP-at që kërkojnë tipe të caktuara partnerësh…

Nuk ka gjë të keqe të jesh person ndryshe, prandaj dhe nuk mund t’i paragjykojmë njerëzit që kërkojnë partnerë me ngjyrë të caktuar të flokëve, profesion të caktuar, apo dhe gjatësi të caktuar. Megjithatë, nuk është as gjë e mirë t’u shmangësh njerëzve zemërmirë – vetëm pse nuk bëjnë pjesë …

Lexo më shumë

Të tradhtosh me mjeshtëri: 10 rregullat që duhen ndjekur

Dikush kërkon të shkojë me pushime nën shoqërinë e një femre ose mashkulli, pa e marrë vesh bashkëshortja/bashkëshorti, por kjo nuk është e thjeshtë. Prandaj duhet bërë disa veprime që partneri apo partnerja të mos jetë në dijeni të tradhtisë. 1- Mos ndrysho Mos i modifiko zakonet dhe oraret, as …

Lexo më shumë

Rita Ora flet pas padisë nga Jay Z

Rita Ora ka disa fjalë për vendimet e saj kohët e fundit. Dje ka dalë lajmi se Rita Ora ka marrë një kundër-përgjigje nga kompania “Roc Nation”, pasi ajo ka vendosur të ndërprejë kontratën me ta. Tani, kompania e Jay Z akuzon Ritën me 2.4 milionë dollarë, pasi ata kanë …

Lexo më shumë

8 gabimet që meshkujt bëjnë gjatë seksit

Ndërkohë që ne na pëlqen të besojmë se të gjithë jemi Kazanova, e vërteta është se të gjithë bëjmë gabime në shtrat. Por ka një anë të mirë të këtyre gabimeve seksuale, sepse nga gabimet mëson, si çdo gjë në jetë, dhe falë eksperiencës në dhomën e gjumit, përmirësohesh. Por …

Lexo më shumë

Jay Z padit Rita Orën

Kompania “Roc Nation” e Jay Z ka paditur këngëtaren e njohur me prejardhje shqiptare, Jay Z. Sipas “TMZ”, “Roc Nation” ka akuzuar Rita Orën për mos përmbushje të obligimeve. Sipas akuzës, Rita Ora kishte nënshkruar marrëveshjen në vitin 2008 dhe ishin investuar miliona në karrierën e saj. Jay Z akuzon …

Lexo më shumë

Çfarë provokimi nga Enca, për pak sa nuk…

Enca Haxhia dhe Noizy kanë publikuar një numër të madh videosh gjatë ditës së diel, në të cilat shfaqen së bashku. Një video e publikuar në Instagram e shfaq reperin të pikëlluar për shkak se DJ-it të tij i kishe ikur aeroplani. Mirëpo, aty ishte këngëtarja seksi për ta ngushëlluar. …

Lexo më shumë

Amber Rose tërbon kalimtarët (Foto)

Amber Rose tërbon kalimtarët. Ajo po përkujdeset që të mbajë linjat e trupit. Tanimë jemi mësuar të shohim fotografi të sajë me veshje fitnesi shumë të ngushtë, që i vizatojnë trupin dhe i nxjerrin në pah asetet. Pas debatit me Kanye West në Twitter, Rose është parë në veshjet rozë, duke shkuar …

Lexo më shumë