E martë , 25 Tetor 2016
Kreu / Rozë (page 3)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

(FOTOT) VIP-at që dështuan në martesën e parë

martesën

Dashuria, lidhja dhe divorci kanë vlerë të madhe në jetën e secilit. Pa marrë parasysh se a pëlqejmë ose jo, këto ndodhin. Supozohet së deri të martesa na dërgon dashuria, ndërsa mosmarrëveshjet e ndryshme janë ato që qojnë tek ndarja. Kështu shumë artistë shqiptarë përjetuan divorcin. Ju sjellë emrat e …

Lexo më shumë

Si dhe sa tradhëtojnë meshkujt – si dhe sa, femrat?

tradhetia1111-658x423

Sipas një studimi të ri, meshkujt janë të prirë të ndërrojnë më shumë partnere – ndërsa femrat janë më gjatë “besnike” ndaj dashnorit, zakonisht prej tre deri në gjashtë muaj. Sipas rezultateve të këtij studimi, 57 % e njerëzve kanë pasur marrëdhënie seksuale me bashkëshorten/bashkëshortin – në të njëjtën ditë …

Lexo më shumë

(FOTO) Të shtunën, klipi i ri i Ana Kabashit

ana-kabashi-1-780x439-1

Këngëtarja atraktive, Ana Kabashi, do të lansojë të shtunën projektin e ri.   Konfirmimin e ka bërë vet këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram. Projekti titullohet “Me Hile” dhe është një RnB baladë e cila do të sjellë shumë atraktive këngëtaren. Muzika është punuar nga studio që e menaxhon …

Lexo më shumë

Angela Martini pozon nudo në krevat (Foto)

tumblr_mcqcpu4yba1qfe7l8o1_1280

Angela Martini pozon nudo në krevat (Foto) Modelja me famë botërore, Anxhela Martini, ka postuar në rrjete sociale disa imazhe mjaft provokuese nga shtrati i saj. Ajo shfaqet e mbuluar vetëm nga një çarçaf e duket se ka zgjedhur këtë mënyrë për t’iu thënë “Mirëmëngjes” ndjekësve të saj.

Lexo më shumë

Armina: Ja si u ndjeva kur Sali Berisha foli për mua

asasasas_1475863671-8667359

Fashionistja Armina Mevlani ka qenë e ftuar gjatë pasdites së sotme tek emisioni “Rudina” i moderatores Rudina Magjistari. Ndonëse Mevlani ka qenë e ftuar për të folur për modën dhe eventet e ndryshme botërore ku ka qenë, nuk është evituar edhe pyetja në lidhje me Shkëlzenin apo familjen e tij. …

Lexo më shumë

Kylie Jenner shokon fansat me të pasmet

foto_1475684441-4895581

Kylie Jenner shokon fansat me të pasmet Se Kylie Jenner është bërë konkurrencë e fortë e motrave të saj të mëdha, kjo tashmë është bërë e ditur. Ylli televiziv kujdeset, që të jetë vazhdimisht në qendër të vëmendjes përmes fotografive, që i publikon në rrjetet sociale. Pjesëtarja më e re …

Lexo më shumë