Kreu / Rozë (page 3)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Gruaja e Saimir Tahirit drejt Kuvajtit me mision të veçantë (Foto)

Fatlinda Berisha Tahiri, bashkëshortja e ish Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri  është pjesë e një forumi të rëndësishëm.  Fatlinda është nisur drejt Kuvajtit, pjesë e forumit mbi autizmin. Zonja Tahiri punon si pedagoge në Universitetin e Shkencave Sociale. Ajo duket në bisedime me themeluesen e kësaj organizatës dr Samira Al-Saad. Nuk janë …

Lexo më shumë

Beqarë ku jeni? Enca po kërkon burrë (Foto)

Enca Haxhia ditën e sotme ia ka kushtuar familjes. Ajo në Instastory ka hedhur video e fotografi ku bashkë me fansat ndante momentet që kalonte me ta, shkruan lajmi.net Por, një nga videot më interesante, është ajo e hedhur pak më parë. Në të, Enca shihet se po zinte kafe. …

Lexo më shumë

Zbulohen gënjeshtrat e Rovena Stefës (Foto)

Rovena Stefa është emri që i është shtuar listës së këngëtarëve që kanë gënjyer fansat e tyre. Kjo se, ajo në Instagram ka hedhur një fotografi që pretendonte që është e saj, por, që në fakt ka qenë e dikujt tjetër. Ka qenë faqja Vipat e Bllokut që ka publikuar …

Lexo më shumë