Deutsche Deko
Kreu / Rozë (page 20)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Pornostarja tregon: Ky është penisi ideal! (VIDEO+16)

Sot pothuajse është e pamundur të bësh debat rreth madhësisë ideale të organit gjenital të mashkullit. Me anketimin e disa prej yjeve më të njohura të filmave pornografikë, është zbuluar që definicion universal të penisit ideal nuk ka. Mirëpo, për të përfunduar ky debat, kanali “YouTube”, “Wod Rocket” ka kërkuar …

Lexo më shumë

Tuna tenton ta varë vetën (Foto)

tuna

 Nganjëherë moda di të jetë e çuditshme dhe agresive. E, pikërisht këtë trend shpesh e “përqafon” zogu i estradës, këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, shkruan “Kosovarja”. Tuna që këto ditë po flitet për një shtatzëni të mundshme, së fundi po e përdor një aksesor mjaftë të çuditshëm në qafë. Është fjala për …

Lexo më shumë