Kreu / Rozë (page 20)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

A është kjo shqiptarja me gjoksin me të bukur?

A është kjo shqiptarja me gjoksin me të bukur? Bëri jehonë të madhe kur u zbulua vite më parë nga mediat si motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj. Fotografitë e saj çmendën meshkujt. Jehona Dreshaj fitoi famë shumë shpejt, falë bukurisë dhe gjoksit të saj mahnitës. Ajo është padyshim një …

Lexo më shumë

Cilat janë mëkatet e Xhemit dhe Arbanës (Foto)

Cilat janë mëkatet e Xhemit dhe Arbanës (Foto) Festa e ditëlindjes së Arbanës duket se vazhdon ende… Me tu kthyer në Shqipëri, moderatorja ka vendosur ta vazhdojë festën me mikeshën e saj të ngushtë, Xhemi Shehu. Ja tek i shohim në makinë teksa Arbana mban në dorë një tortë dhe …

Lexo më shumë

Si t’i jepni femrës orgazmën më të mirë të mundshme

jepni femrës orgazmën

Zgjeroni objektivin e gjuhës. Lëkura rreth klitorit është shumë orgazmike, zbulon një studim i ri i “Journal of Sexual Medicine”. Studiuesit u kërkuan femrave të vlerësojnë intensitetin e orgazmave të tyre, si dhe përpjekjen e nevojshme, nga vendi i stimulimit. Jo çuditërisht, 94% e femrave raportuan se e përjetonin kënaqësinë …

Lexo më shumë

Alessandrës i del gjoksi gjatë xhirimeve (Foto)

Alessandrës i del gjoksi gjatë xhirimeve (Foto) Modelja e famshme, Alessandra Ambrosio, pati një moment të sikletshëm, teksa po xhironte një set fotosh të mërkurën. Supermodelja 35-vjeçare po pozonte me një fustan shumë të hapur, kur për një moment i del gjoksi jashtë. Kjo nuk u shpëtoi paparacëve.

Lexo më shumë

Bleona Qerreti: Ëndërroj të shoh Çiljetën nudo

Këngëtarja Bleona Qereti ishte e ftuar para pak kohësh në “3jat MAD” me Rudin dhe Mateon. Bleona e nisi rrëfimin duke thënë se ka plot pesë vite që përpiqet për këtë arritje dhe më në fund ja doli mbanë të nxjerrë në treg këngën “Take you over”. Ajo thotë se …

Lexo më shumë

Arbana Osmani përplaset me Ardit Gjebrean

Është gati zyrtar lajmi që qarkulloi sot në media, sipas të cilit, sezoni i ri në Top Channel do të nisë me një format të njohur e të dashur për shqiptarët. “C’è posta per te”, emisioni ikonë i prezantuar nga Maria De Filippi në Mediaset, flitet se është blerë nga …

Lexo më shumë

Ja pse amvisat bëjnë më shumë seks se gratë e tjera

Një hulumtim i ri tregon që marrja me punët e shtëpisë ka lidhje të drejtpërdrejtë me pasurinë e jetës seksuale. Në të vërtetë, partnerët të cilët bashkëpunojnë ndërmjet vetes dhe ndihmojnë njëri-tjetrin në përgatitje të ushqimit, në larje të enëve, në pastrim, në hekurosje dhe në punët e ngjashme, më …

Lexo më shumë