Kreu / Rozë (page 2)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Beatrix provokon! E zhveshur në shtrat dhe… [FOTO]

Ishte kënga “Pa ndjenjë” ajo që e solli një Beatrix tjetër, ndryshe nga ajo që ishim mësuar ta shikonim vazhdimisht. Seksi, provokuese, me një imazh të ri që do të tërhiqte vëmëndjen e çdokujt. Edhe këtë herë këngëtarja ka porvokuar nga shtrati, teksa ka postuar këtë video ku duket e …

Lexo më shumë

Sofia e Arian Çanit bën deklaratën e papritur: Do hakmerrem!

Emri i saj vazhdon të lakohet në showbizz edhe pas largimit nga  emisioni i Arian Çanit. Romina Alku, e pagëzuar nga mdoeratori me emrin “Sophie”  është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe këtë herë ka tërhequr vëmëndjen me një deklaratë të papritur. “Tolerimi, vlerësimi dhe durimi nga mosmirënjohja, egoizmi qenkan …

Lexo më shumë