Kreu / Rozë (page 2)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Taylor Hill tregon aftësitë në gjimnastikë (FOTO)

Supermodelja 21-vjeçare duket e mrekullueshme në një “bodysuit” të zbuluar teksa performon një sërë lëvizjesh gjimnastike në unazat artistike.  Ajo është e njohur në sfilatat e Victoria’s Secret, por talenti i vërtetë i Taylor Hill janë lëvizjet akrobatike. Karriera e saj në sfilata nuk është vetëm në Victoria’s Secret, pasi …

Lexo më shumë

Prezantuesja e njohur shqiptare sapo u emërua drejtoreshë /Foto

Ajo disa vite ka qenë shoqëruesja jonë e mëngjesit me programe si “Agon” në “Albanian Screen” e “Dita Ime” në “Vizion Plus”. Mësohet se Lori Haxhiu, vajza simpatike e ekranit, e cila ka drejtuar edhe formate të tjera të suksesshme, është emëruar prej disa javësh Drejtore e Përgjitshme e Shërbimit …

Lexo më shumë

Wanda feston ditëlindjen, urimi i veçantë i Icardit (FOTO)

Wanda Nara, bashkëshortja e kapitenit të Interit, Mauro Icardi, festoi ditëlindjen e saj të 31-të. Vetë sulmuesi argjentinas i dedikoi një status të ndjerë bashkëshortes së tij, të cilin e publikoi në llogaritë e tij në rrjetet sociale. “Gëzuar 31-vjetorin dashuria ime! Një tjetër vit krah teje. Të uroj të …

Lexo më shumë

Mariza Ikonomi flet për mashkullin e saj…[Video]

Mariza Ikonomi nuk flet shpesh për jetën e saj personale. E ftuar në “Një kat më lart” me Ermal Peçin ajo tha se nuk e ka kuptuar kurrë insistimin për të ditur më shumë nga jeta e saj personale. Gjithsesi nga intervista me të, mësuam disa gjëra, si përshembull që …

Lexo më shumë

Më në fund Bleona Qereti e gjeti bashkëshortin [FOTO]

Bleona Qereti është një ndër këngëtarët më të famshme shqiptare. Gjithmonë e guximshme dhe nuk kursehet për asnjë fjalë kur i preket interesi. Ajo ka folur në çdo intervistë të sajën tregon se pret të dashurin e duhur të jetës, atë me të cilin edhe do e shohë si të …

Lexo më shumë