E enjte , 29 Qershor 2017
Kreu / Rozë (page 10)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Joanna Krupa përshëndet nudo nga Karaibet

E lodhur nga puna e vazhdueshme, Joanna krupa ka zgjedhur Karaibet për të kaluar disa ditë pushim e për t’u qetësuar. Po modelja e njohur aventurat e saj i ndan edhe me ndjekësit e shumtë në Instagram. Për t’i bërë ata të ndihen mirë në këtë fundjavë, vajza ka publikuar …

Lexo më shumë

Shenjat e qarta se ai “nuk është për ty”

Shenjat janë të qarta, mirëpo femrat shpesh ose nuk i shohin ose nuk dëshirojnë t’i shohin, andaj shpesh janë të verbuara me dashurinë në shikim të parë. Mirëpo, kur dashuria fillon të zbehet, fillojnë të mendojnë ndryshe. Në vazhdim tri shenja të qarta që ai nuk është zgjedhja juaj e …

Lexo më shumë

Marina Fara provokon fansat me foto hot

Marina Fara është një femër me një fizik të admirueshëm të cilin nuk heziton ta ekspozojë edhe për fansat e saj të shumtë. Së fundmi vajza e këngëtares Eli Fare ka postuar dy foto në Instagram ku tregon gjoksin e saj shpërthyes. Nuk është hera e parë që Marina provokon …

Lexo më shumë

FOTO / Transformohet Roza Lati, zmadhon gjoksin dhe ndryshon LOOK

Kjo është një periudhë transformimesh për moderatoren e njohur shqiptare. Pasi është nënstruar një operacioni kirurgjikal për zmadhimin e gjoksit, Roza Lati ka vendosur të ndryshojë dhe ‘look’. Ajo është kthyer në një brune sensuale. Gjithashtu Roza ka provokuar me fotot sensuale, ku nuk ka nguruar të ekspozojë dhe gjoksin …

Lexo më shumë

Këto janë femrat më seksi të “Big Brother”

Olti Curri njihet tashmë si një ndër personazhet të cilët nuk i kursejnë kritikat ndaj banorëve të “Big Brother”, por ai si rrallë ndonjëherë është treguar i sinqertë, pasi është pyetur se kush nga banoret kanë qënë më seksi ndër edicione të ndryshme. Ai ka thënë për “Thumb” se Moza …

Lexo më shumë

Gruaja e Saimir Tahirit drejt Kuvajtit me mision të veçantë (Foto)

Fatlinda Berisha Tahiri, bashkëshortja e ish Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri  është pjesë e një forumi të rëndësishëm.  Fatlinda është nisur drejt Kuvajtit, pjesë e forumit mbi autizmin. Zonja Tahiri punon si pedagoge në Universitetin e Shkencave Sociale. Ajo duket në bisedime me themeluesen e kësaj organizatës dr Samira Al-Saad. Nuk janë …

Lexo më shumë