E diel , 19 Shkurt 2017
Kreu / Rozë (page 10)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

“Kjo do të jetë presidentja e parë femër në SHBA” (Foto)

Ish-portieri i Manchester United, Anders Lindergard, ka dalë kundër presidentit të sapozgjedhur amerikan, Donald Trump. Para dy jave i dhanë fund martesës Anders Lindegaard dhe Mise Beqiri Ish-bashkëshorti i modeles shqiptare, Mise Beqiri, ka parashikuar ndër të tjerash edhe pasardhësin e Trumpit. “Parashikoj se presidente e parë femër do të …

Lexo më shumë

Protesta më seksi që keni parë kundër zgjedhjes së Trump

Bukuroshja Emily Ratajkowski bën pjesë tek të famshmet që nuk pajtohen me zgjedhjet e Donald Trump në krye të Shtëpisë së Bardhë. Modelja nuk ka dalë në rrugë të protestojë kundër zgjedhjes së tij, por ka zgjedhur rrjetet sociale dhe një mënyrë krejt origjinale. “Trupi im, zgjedhja ime”, shkruan ajo …

Lexo më shumë

Era istrefi do të marrë pasaportë shqiptare

era istrefi

Era Istrefi është konsideruar si ambasadorja më e re e Kosovës dhe Shqipërisë në botë. Karriera e këngëtares, që ka arritur të rrëmbejë jo vetëm vëmendjen e mediave ndërkombëtare, por edhe të nënshkruajë një kontratë 1 milionë dollarëshe me një studio prestigjioze diskografike në Londër, është duke lulëzuar. Megjithatë, nënshtetësia …

Lexo më shumë

Big Mama, nuse e Kosovës ?

big mama

Big Mama, nuse e Kosovës? Është e veçantë në skenën muzikore shqiptare dhe e tillë ka qenë që nga fillimi i karrierës së saj. Pa komplekse, e thjeshtë dhe e hapur me publikun, mbetet këngëtarja shqiptare Big Mama, raporton “Express” i KTV-së. Dhe kështu, ajo rrëmbeu zemrat e publikut, jo …

Lexo më shumë

Të jesh nusja e një shqiptari. Rrëfehet ukrainasja

Tatjana, e cila për mbiemër mban atë të bashkëshortit, Bajraktari, është lindur dhe rritur në Ukrainë. Kur ishte 21 vjeçe njihet me një djalë shqiptar i cili studionte në vendin e saj të lindjes, dashurohet dhe sot ata janë të martuar dhe prindër të dy vajzave. Nuk do e kishte …

Lexo më shumë