Kreu / Rozë

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Histori erotike +16 / Seks dhe vetëm seks, asgjë tjetër

Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj të më përsëritet. I mbaj në mënd fjalët e pleqve kur thoshin: “Vera njëherë vjen kah dera”. Vërtetë u binda para një dekade, se çka të …

Lexo më shumë

Olivia Lua, kjo është viktima e pestë ndër vajzat e bukura

Olivia Lua, një aktore e filmave për të rritur është shuar në moshën 23-vjeçare. Ylli i filmave porno, e cila njihej edhe me emrin Olivia Voltaire ndërroi jetë ndërkohë që gjendej e shtruar në qendër rehabilitimi. Lajmi, sipas asaj që shkruan e përditshmja britanike “Mirror”, u bë i ditur nga …

Lexo më shumë

Nusja e Jozefinës ndez rrjetin, publikon foton ”hot”

Moderatorja Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kthyer një nga figurat më të komentuara të ekranit shqiptar për shkak të emisioneve që drejton, angazhimit në aktrim dhe shpesh për bukurinë e saj. Ambiciet dhe dëshira e madhe e Evës për të qenë e …

Lexo më shumë

8 shenja që tregojnë se po përjeton dashurinë e vërtetë

Ndonjëherë ndiejmë një forcë të pashpjegueshme të tërheqjes ndaj njerëzve që sapo i kemi takuar, diçka ju tërheq drejt atyre edhe pa i njohur mirë. Këta njerëz janë shpirtra të afërm dhe lidhja e tyre tejkalon logjikën. Nëse mendoni se keni lidhje të thellë me dikë, lexoni këto shenja: Të …

Lexo më shumë