Deutsche Deko
Kreu / Rozë

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Zhvishet Pamela Anderson…

Aktorja e famshme Pamela Anderson ka realizuar një set fotografik për promovimin e linjës se re të të brendshmeve “Coco De Mer”. Në këto fotografi shihet se ajo ka një fizik të përsosur për moshën që mbart mbi “supe”. Për Anderson duket se vitet ecin shumë ngadalë edhe pse ajo …

Lexo më shumë

Ja komplimentat që i çmendin meshkujt

Mundësoni orgazëm

Të gjithëve na pëlqen të komplimentohemi. Komplimentet janë një komponent shumë i rëndësishëm i një lidhje, sidomos kur bëhet fjalë për një lidhje romantike. Ndonjëherë komplimentimi i meshkujve është edhe një strategji që përdorin femrat për të arritur qëllimet e tyre. Sipas studimeve këto janë pesë komplimentet që i kënaqin …

Lexo më shumë

Miss Bum Bum motivon Messin para klasikes

Lionel Messi po kalon ditë të vështira pas skualifikimit nga Champions League, i mposhtur nga Juventusi. Sulmuesi argjentinas i Barcelonës nuk shënoi asnjë gol në portën e gjigantit Gianluigi Buffon në 180 minuta lojë, ashtu si gjithë skuadra e tij. Kështu, e famshmja Miss Bum Bum i ka dhënë mbështetje …

Lexo më shumë

Ambrosio me seksi se kurrë/FOTO

Alessandra Ambrosio konsiderohet me të drejtë një nga modelet më seksi në botë. Modelja ka kohë që është pjesë e Victoria’s Secret. Së fundmi ajo ka realizuar disa foto në pishinë. Ajo ka shfrytëzuar një ambient pranë pishinës, ku ka shfrytëzuar reflektimin e saj në ujë për të realizuar këtë …

Lexo më shumë