E premte , 11 Mars 2016
Kreu / Rozë (page 9)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Jennifer Lopez shfaq format e saj (Foto)

5727257

Jennifer Lopez, edhe pse 46 vjeç, i vërtetoi audiencës se ajo është ende në formë. Këngëtarja shkëlqeu teksa performoi në hapjen e shfaqjes “All I have” në AXIS , Planet Hollywood mbrëmjen e së mërkurës. Jennifer dukej tepër mahnitëse e veshur me një kostum transparent dhe me gurë që tregonin format …

Lexo më shumë

Si dhe sa tradhëtojnë meshkujt dhe femrat?

tradhetia1111-658x423

Sipas një studimi të ri, meshkujt janë të prirë të ndërrojnë më shumë partnere – ndërsa femrat janë më gjatë “besnike” ndaj dashnorit, zakonisht prej tre deri në gjashtë muaj. Sipas rezultateve të këtij studimi, 57 % e njerëzve kanë pasur marrëdhënie seksuale me bashkëshorten/bashkëshortin – në të njëjtën ditë …

Lexo më shumë

Zajmina si mbretëreshë në klipin e ri

zajmina

Zajmina Vasjari është në përgaditje të videoprojektit më të ri. Kënga është finalizuar dhe kanë filluar xhirimet e klipit. Ajo vjen më ndryshe kësaj radhe, me një kurorë të madhe në kokë që e bën të duket si mbretëreshë. Muzikën e këngës e ka bërë Elgit Doda, ndërsa për tekstin …

Lexo më shumë

Kallashi nudo, mbulohet vetëm me arush

kallashi

Valltarja e klubeve të natës, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi njihet për format e saj bombastike. E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat me foto provokuese. Se fundmi, Kallashi ka postuar një foto shumë provokative në Instagram. E zhveshur komplet ajo para vetes ka vënë një arushë me …

Lexo më shumë

Shkëndije Mujaj: Ja si u bëra e pasur

944925_396512700467023_387020356_n

Ajo është këngëtare, mirëpo publiku është mësuar ta shikojë të zhveshur dhe gjithmonë duke ekspozuar trupin më shumë se zërin.  Fjala është për këngëtaren Shkëndije Mujaj, e cila gjatë një interviste kishtë deklaruar se gjithë pasurin e kishtë trasheguar nga familja Shkruan ABC.al E pyetur se a ka një të …

Lexo më shumë

Si të bëni seks striptiz

strip44444-658x436

Josheni dhe bëjeni të çmendet pas jush me këshillat tona për striptiz që nuk e ka parë as në filma… Performanca erotike e ideuar vetëm për sytë e tij nuk mund të jetë dështim. Nëse e bëni duke u kënaqur me çdo lëvizje, ai do të shkrihet duke ju vështruar …

Lexo më shumë

Këto këshilla për seks vërtet ia vlejnë

sex-press1 (1)

Kur mendojnë për seksin e planifikuar shumicës u ngrihen flokët përpjetë, sepse janë të bindur që seksi spontan është seksi më i mirë. Mirëpo, nëse u përmbaheni këtyre këshillave do të ndryshoni mendimin. Nëse dëshironi orgazëm të mrekullueshëm Orgazmën më të mirë femra do ta përjetojë një ditë para se …

Lexo më shumë