E premte , 11 Mars 2016
Kreu / Rozë (page 8)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

Gënjeshtrat për seksin që thotë çdo grua

foto-613

1. Me burrin tim seksi është sikurse në fillim Seksi në mes një çifti mund të ndryshojë duke u bërë më intim, i këndshëm apo i kujdesshëm. Por, më interesant? Ndodhë shumë rrallë. Sado që ti përpiqesh, trupi dhe truri yt e dijnë që seksi do të jetë i njejtë …

Lexo më shumë

​Miss Bum Bum, e çmendur pas Messit

suzy2

Totalisht e zhveshur dhe me trupin e pikturuar më “uniformën” e ekipit të Barcelonës dhe fanellën e Messi – t. Kjo është mënyra më të cilën Miss Bum Bum, Suzy Cortez, ka vendosur të mbështesë ekipin e saj të zemrës dhe superyllin argjentinas, Lionel Messi. Femra me të pasmet më …

Lexo më shumë

As gjoksi, as të pasmet! Meshkujt i ndez diçka tjetër

brok-640x358

Kush tha për gjoksin dhe të pasmet? Ja që sot, meshkujt shohin gjëra të tjera te femrat. Krejt gjëra të tjera ndezin fantazitë e ndaluara të burrave me seksin e kundërt. Këto më poshtë janë pesë momente që eksitojnë meshkujt më shumë sesa format seksi. 1 – Veshja e bluzave…të …

Lexo më shumë

Sa fitojnë yjet e filmave pornografik

porn

Padyshim që nuk është një punë e zakonshme dhe as paga nuk është mesatare, prandaj sa mendoni që paguhen ato? Industria e filmave pornografik është globale dhe çdo sekondë janë duke shikuar filma pornografik rreth 28,000 njerëz anë e mbanë botës. Sipas CNBC, të cilët kishin kontaktuar me disa yje …

Lexo më shumë

Greta Koçi merr propozim për martesë (Foto)

Greta-650x358

Këngëtarja Greta Koçi ka marrë së fundmi me propozime të nxehta. Bëhet fjalë për komentet që i kanë ardhur në një foto që ka publikuar në “Facebook”. Një djalë i ka shkruar në një foto: “Përshëndetje Greta, po të shpreh dashurinë që kam për ty. Dua të martohem me ty!”, …

Lexo më shumë

E tepron Enca, tregon edhe … (Foto)

enca

Këngëtarja Enca Haxhia edhe njëherë është në qendër të mediave Kësaj here këngëtarja ka treguar thithkat e saj gjatë një koncerti që ka mbajtur për netët festive. Enca njihet për ekspozimin e gjoksit por jo deri në këtë masë sikurse këtë herë. Këtë zbulim e ka bërë abc.al pasi që …

Lexo më shumë

Ermal Mamaqi bën sherr me kryeministrin Rama (Video)

fsdgfdsgs

Ermal Mamaqi ka publikuar në faqen e tij në Facebook një video, ku ai shfaqet me kryeministrin Edi Rama. Ky i fundit është në studion e Mamaqit, për të marrë pjesë në emisionin e tij humoristik “6 ditë pa Ermalin”, i cili transmetohet ditën e premte. E njëjta video, por …

Lexo më shumë

Shokon Edita, poston selfie duke bërë seks (Foto +18)

foto

Këngëtarja serbe me prejardhje shqiptare, Edita Aradinovic i ka shokuar fansat e saj me një foto të postuar në snapchat. Edita ka postuar selfie duke bërë seks me të dashurin e saj. Madje ajo nuk ngurron të tregoi edhe trupin e mashkullit të cilit nuk ia tregon fytyrën. Edita Aradinovic …

Lexo më shumë