E premte , 11 Mars 2016
Kreu / Rozë (page 7)

Rozë

Lajme rozë nga bota e vip-ave shqiptare. Lajmet e fundit nga bota e VIP-ave shqiptarë dhe të huaj. Divorce, martesa, skandale dhe çdo gjë tjetër që dihet për VIP-at i gjeni këtu.

E quajnë mbretëresha e pornografisë

abel

Abella Anderson ose siç njihet ndryshe nga publiku mashkullor Anna B është një prej aktoreve më në zë pornografike në botë. Ajo ka fituar shumë çmime pornografike por duket se xhirimi i i filmave për të rritur e ka lodhur dhe ka vendosur të tërhiqet. Tashmë ajo i është dedikuar …

Lexo më shumë

Të famshmet që humbën virgjërinë në adoleshencë

Angelina Joli

Jo të gjithë të famshmit kanë fshehur detajet nga jeta e tyre intime. Në vijim ju sjellim rrëfimin për tri femra të famshme – të cilat (apo dhe familjarët e tyre) kanë zbuluar një pjesë të jetës së tyre derisa ishin në moshën adoleshente. Angelina Jolie Atorja e famshme, Angelina …

Lexo më shumë

Ja kush është mbreti i ri i Instagram

Tony Toutouni

I rrethuar nga makina luksoze, avionë privatë dhe femra të bukura, biznesmeni miliarder Tony Toutouni pretendon të bëhet së shpejti “Mbreti i ri i Instagramit”. 42-vjeçari, i cili ka vetëm 8 muaj që ka hapur llogarinë e tij në rrjetin social, numëron mbi 750.000 ndjekës, duke u bërë kështu një …

Lexo më shumë

Jodie Marsh ekspozon gjoksin e saj

jodie-marsh.jpg

Bukuroshja e ka filluar para kohe sezonin “e nxehtë” duke postuar kështu foto selfie me vetëm të brendshme dhe duke e ekspozuar kështu gjoksin e saj seksi. Fotografia që ajo ka postuar së fundmi ka “nxehur” shumë ndjekësit e saj në Instagram, me përmbajtje tejet “djegëse”. Ajo ka postuar fotografinë e …

Lexo më shumë

Transeksuali shqiptar: Kam bërë seks me figura publike

edona james kujtim shehu

Jeta e shqiptares së parë që ka ndryshuar gjininë, Edona James, nuk është aspak e zakonshme. E aq më pak si jeta e një shqiptareje që jeton në Kosovë. Ajo është e mbushur me ndryshime, emocione, skandale e spektakël. Që kur kishte ndryshuar gjininë para disa viteve, Edona ka nisur …

Lexo më shumë

U përballën me sëmundje serioze

auto_Semundja1451894481

Edhe pse kanë famë dhe para, yjet e shoubiznesit nuk mund t’u shpëtojnë sëmundjeve. Shumë prej tyre janë përballur me sëmundje tejet serioze, ku disa prej tyre i kanë tejkaluar me sukses, e disa jo. Ne ju sjellim disa yje të Hollivudit, të cilët vërtet e kanë pasur punën pisk …

Lexo më shumë

Ja sesa e shëmtuar ishte dikur Aurela Hoxha (Foto)

aurela hoxha

Aktorja dhe modelja e njohur, Aurela Hoxha, thuajse cdo ditë në llogaritë e saj në rrjetet sociale shpërndanë foto nga më të ndryshmet. Ndonjëherë buzët, ndonjëherë të pasmet seksi, duke mos lënë anash as gjoksin e saj. Sot ajo radhitet si njëra ndër femrat më seksi shqiptare, por kjo fal …

Lexo më shumë

Traditat e çuditshme seksuale të antikitetit

egjipta

Tema e seksualitetit ka qenë e rëndësishme edhe para erës sonë. Disa tradita që kanë ekzistuar në Greqinë dhe Romën e lashtë do ishin të dënueshme edhe sot. Bota sot ju sjell disa nga traditat më bizare të asaj kohe. Të jesh prind i fëmijëve jo-biologjikë Në traditën e arabëve …

Lexo më shumë