Kreu / Horoskopi (page 60)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e mërkurë 22 shkurt 2017

horoskopi ditor

DASHI Per shkak te nervozizmit tuaj mund te lindin konflikte dhe mosmarreveshje te shumta sot me partnerin. Nuk do toleroni ne asnje pike dhe kjo do e perkqesoje situaten. Beqaret duhet te presin edhe pak kohe per personin ideal. Dita e sotme nuk eshte e duhura. Financat do jene pika …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 21 shkurt 2017

horoskopi ditor

Dashi Pjesa me e madhe e atyre qe jane ne nje lidhje do kerkojne qetesine ne cift sot. Do beni gjithcka te largoni edhe rutinen qe mbizoteronte prej kohesh. Beqaret do jene e sharmante dhe joshes. Te shumte do jene ata qe do iu vijne nga pas, por ju do …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 20 shkurt 2017

horoskopi ditor

Dashi Konfigurimi i yjeve do jete shume i favorshem gjate kesaj dite per jeten tuaj ne cift. Mirekuptimi dhe bashkepunimi do mbizoteroje gjate gjithe kohes. Beqaret do hapin nje faqe te re ne jeten e tyre. Nuk do jeni me vetem dhe do perjetoni kenaqesi te reja. Ne planin financiar …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e dielë 19 shkurt 2017

horoskopi ditor

Dashi Se bashku me partnerin tuaj do beni disa cmenduri gjate kesaj dite, vetem e vetem qe te perjetoni emocione te medha. Do kaloni caste te paharruara e magjepsese. Edhe per beqaret pritet te ndodhin gjera emocionuese dhe te kendshme. Disa do fillojne aventura sharmante. Financat do jene te qendrushme, …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë, 18 shkurt 2017

horoskopi ditor

Dashi  Nese keni nje lidhje te qendrueshme, Venusi do ua beje diten edhe me te bukur dhe harmonike. Emocionet do vijne njera pas tjetres. Beqaret do jene mjaft terheqes dhe do kene mundesi te shumta per te njohur persona interesante. Me shpenzimet duhet te tregoheni sa me te kursyer nese …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 17 shkurt 2017

horoskopi ditor

Dashi  Ju qe jeni ne cift nuk duhet t’i lini problemet t’iu pushtojne sepse do e keni te veshtire te dilni nga kjo situate. Beqaret do kene nje takim te rendesishem i cili mund t’ua ndryshoje shume shpejt jeten. Perfitoni sa me shume qe te mundeni. Ne planin financiar, e …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 shkurt 2017

horoskopi ditor

Dashi  Venusi do e influencoje pozitivisht gjate kesaj dite jeten tuaj sentimentale. Pas nje kohe te mbushur me debate dhe konflikte me ne fund do te rivendoset dialogu dhe bashkepunimi. Edhe per beqaret do favorizohen dashurickat e sinqerta dhe afatgjata. Ne planin financiar ka ardhur koha te nenshkruani kontrata ne …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 shkurt 2017

horoskopi ditor

Dashi  Do i zgjidhni me qetesi sot problemet qe keni pasur ne cift dhe do hyni ne nje faze tjeter edhe me te bukur. Do benit mire te tregoheshit edhe pak me tolerante. Beqaret do kene nje ndikim te dyfishte nga planetet. Disa do i shtyjne te dalin neper takime …

Lexo më shumë