E mërkurë , 24 Maj 2017
Kreu / Horoskopi (page 5)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e dielë 16 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Sot do jeni shume te matur dhe te kujdesshëm ju te dashuruarit kështu qe marrëdhënia me personin qe keni ne krah ka për te qene me e mire. Edhe disa hatërmbetje te vjetra do mund t’i zgjidhni. Beqaret do kenë sukses ne dashuri dhe do ndihen te plotësuar. Për …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 15 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Do bëni mire te tregoheni me realiste sot ju te dashuruarit sepse ne te kundërt mund te zhgënjeheni e mund te lëndoheni. Beqaret do argëtohen pafund me personat qe do takojnë dhe ka mundësi te ndihen gati edhe për t’i çuar gjerat me tej me ta. Buxheti do jete …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 14 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Dite mjaft harmonike dhe e mbushur me emocione dhe optimizëm do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne pjesën me te madhe te kohës do ndiheni aq mire saqë shpesh do ju duket vetja si neper ëndrra. Edhe beqaret do kenë disa takime te veçanta te cilat do …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 13 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Do ndiheni me te lire për te bere atë qe dëshironi ju te dashuruarit. Çastet e lumtura do jene te njëpasnjëshme kështu qe juve do ju ngelet vetëm t’i shfrytëzoni. Beqaret do realizojnë disa takime, por asnjeri prej tyre nuk do ju duket aq interesant sa për te hedhur …

Lexo më shumë

Horoskopi kinez. Zbuloni cilës shenjë i përkisni

Horoskopi kinez është disi më ndyshe nga ai tradicional dhe mund të zbulojë disa gjëra interesante rreth karakterit tuaj. Kafsha përfaqësuese në horoskopin kinez mund të përcaktohet në bazë të vitit të lindjes. Viti i Miut  (1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)   Viti i Kalit …

Lexo më shumë

Shenja jote sipas horoskopit kinez

Viti i Miut Të lindurit në Vitin e Miut janë persona sharmant dhe të shoqërueshëm duke u përshtatur mjaft mirë në shumë situata sociale. Ata janë persona shumë popullorë dhe të suksesshëm në biznes. Minjtë kanë aftësi unike intelektuale duke parë shpesh mundësi që të tjerët i humbasin. Janë shumë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Nëse keni pasur një lidhje te qëndrueshme gjate kësaj dite do merrni vendime te rëndësishme për te ardhmen. Gjithë pikësynimet qe keni pasur për te ardhmen do ju plotësohen dalëngadalë. Edhe beqaret do jene me shume fat dhe buzëqeshja do ju rikthehet. Financat nuk do arrini dot t’i menaxhoni …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 11 prill 2017

Horoskopi, 27 Dhjetor 2015

Ky është horoskopi për ditën e martë, 11 prill 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Fati do të jetë me ju këtë ditë fiks në kohën dhe vendin e duhur. Diçka …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 10 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Dite pa re do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni gjithë kohës mire pranë atij qe doni dhe do e keni me te lehte t’i shprehni ndjenjat. Beqaret do fillojnë menjëherë një lidhje pasionante dhe te jashtëzakonshme e cila do i beje …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 8 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Partneri do jene gjate gjithë kohës ne anën tuaj sot dhe do mundohet me sa te mundet t’ua plotësojë te gjitha dëshirat. E rëndësishme është qe emocionet do shtohen fuqishëm ne mesdite. Beqaret do kenë një tërheqje te fort nga dikush dhe nuk do presin shume për te filluar …

Lexo më shumë