E premte , 24 Shkurt 2017
Kreu / Horoskopi (page 5)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e enjte 5 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Dite e mbushur me ngjyra te shumëllojshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne çdo moment do përjetoni emocione dhe kënaqësi te cilat do iu nxitin ta dashuroni akoma me tepër jetën. Beqaret do ndihmohen nga Venusi dhe mund te gjejnë persona vërtet interesante. Ne planin FInanciar …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 4 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Jeta ne cift do jete mjaft e qete. Do bashkepunoni per cdo gje me ate qe keni ne krah dhe nuk do ngurroni t’i thoni sa shume e doni. Beqaret, fale Merkurit do kene ndryshime ne jeten sentimentale. Per nje here te vetme lereni veten te udhehiqeni nga emocionet …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 3 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj dite per te takuar dashurine e vertete. Mos lini asnje mundesi t’iu ike nga …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 2 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Fale influences jo te mire te planeteve gjate kesaj dite, mund te keni disa divergjenca me partnerin tuaj sot. Tregohuni me te moderuar dhe ruani qetesine. Beqaret do perkedhelen tej mase nga yjet. Do e kene te thjeshta ta bejne epr vete personin qe pelqejne. Ne planin financiar edhe …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 1 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Do të merreni me aktivitete të ndryshme ju që jeni në një marrëdhënie në çift. Në aspektin afektiv, komunikimi me partnerin/en tuaj nuk do të jetë i duhuri. Beqarët do dinë si të veprojnë në çdo moment dhe jeta do ju marrë një tjetër drejtim. Në planin financiar nuk …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 31 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Demi E pare nga jashte jeta juaj ne cift do duket e qete, por ne fakt mosmarrveshjet do jene te shumta. Te dy do tregheni kokeforte dhe nuk do toleroni aspak. Beqaret do kene ndryshime pozitive ne jeten sentimentale. Pergatituni per rrahje te forta zemre. Financat do fillojne te permiresohen …

Lexo më shumë

Horoskopi, e premte 30 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Në ekuilibër perfekt dashuria dhe puna janë gjithmonë në sintoni me njëra tjetrën gjatë ditës së sotme. Beqarët jo vetëm që do kenë takime, por priten edhe dashuri me shikim të parë. Financat do kenë disa probleme serioze, tregohuni të matur me shpenzimet. Dashi Edhe pse keni shumë punë ditët …

Lexo më shumë

Horoskopi, e enjte 29 dhjetor 2016

Horoskopi, 27 Dhjetor 2015

Nuk keni qenë dhe shumë korrekt me një person afër jush që kërkon më tepër vëmendje nga sa i jepni. Mbase duhet t’i bëni të qarta gjërat. . Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime emocionuese, disa mund ta gjejnë veten edhe në një lidhje dashurie. Në planin …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 27 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Fale influences mjaft pozitive te Venusit, do kaloni momente shume te lumtura prane atij qe dashuroni. Rutuina do largohet sa hap e mbyll syte. Ne mbremje pergatiuni per nje surprize te madhe. Beqaret jo vetem qe do e pelqejne, por do bien edhe ne dashuri me dike qe do …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 26 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Do keni debate dhe zenka me partnerin tuaj sot. Ai nuk do duroje dot me te qendroje afer jush dhe do orientohet per diku tjeter. Mundohuni te ulni gjakrat dhe te sqaroheni pa qene vone. Beqaret do kene aventura te cilat do iu sjellin mjaft kenaqesi. Do merrni ate …

Lexo më shumë