Kreu / Horoskopi (page 40)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e Mërkurë 4 Tetor 2017

horoskopi ditor

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 4 tetor 2017 që Lajme.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi  Duhet të bëni më shumë lëshime gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift sepse përndryshe nuk …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 3 tetor 2017

horoskopi ditor

Dashi  Dialogu do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që do arrini t’i sqaroni edhe mosmarrëveshjet e vogla që keni pasur. Beqarët duhet të mos mbyllen në vetvete, por të dalin me miqtë dhe të njohin persona të rinj. Në planin financiar do jeni luftarakë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 1 tetor 2017

horoskopi ditor

Dashi Intuita vijon të jetë pika juaj kryesore e forcës, në sajë të mbështetjes që ju ofron Urani. Do të arrini të ndërmerrni projekte të reja si dhe do të krijoni një atmosferë të kënaqshme, duke dalë nga rutina ku ndodheni. Demi Në sajë të favorizimit të Marsit, nismat tuaja …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 30 shtator 2017

horoskopi ditor

Dashi  Nëse doni që lidhja juaj në çift të jetë sa më e mirë gjatë kësaj dite duhet të bëni pak më tepër lëshime ndaj partnerit/es dhe te ruani një komunikim sa më të mirë me të. Beqarët nuk duhet të nxitohen nëse njohin persona interesantë. Merrini gjërat shtruar dhe …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 29 shtator 2017

horoskopi ditor

Dashi  Ka rrezik që jeta juaj në çift të jetë shumë monotone gjatë kësaj dite dhe kjo do iu mërzitë pa masë. Mos e lëshoni veten, por bëni gjithçka mundeni për ta ndryshuar situatën. Beqarët do jenë shumë kërkues dhe të pavendosur, prandaj dhe sot do mbeten vetëm. Fati nuk …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 28 shtator 2017

horoskopi ditor

Dashi Nëse kohet e fundit jeni përballur me një situatë të vështirë në çift, sot do i shikoni gjërat më me qartësi. Situata do fillojë të stabilizohet pak nga pak. Beqarët do flirtojnë pa pushim, por do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare. Në planin financiar do e dini mirë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 27 shtator 2017

horoskopi ditor

Dashi Gjatë kësaj dite do të jeni si të përhumbur, ende të lodhur nga ditët e kaluara. Por Neptuni në shenjën tuaj, do bëjë që të ndjeni nevojën e një dyzimi të fortë mes detyrës dhe kënaqësisë. Demi Duke lundruar në internet, mund të gjeni një udhëtim të minutës së …

Lexo më shumë

Horoskopi javor nga Oscar Cainer, 25 shtator-1 tetor 2017

horoskopi ditor

Sipas astrologut të njohur Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Të udhëhequr vetëm nga emocionet, bëni zgjedhje që nuk i mendoni gjatë. Natyrisht, duhet të jeni në kontakt me …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 26 shtator 2017

horoskopi ditor

Dashi  Ditë e mbushur me momente të lumtura kjo e sotmja për të dashuruarit. Do filloni të bëni edhe plane për të ardhmen në çift dhe do qëndroni më afër atij që dashuroni. Beqarët do jenë më të qartë për atë që duan. Financat nuk do jenë të këqija, megjithatë …

Lexo më shumë
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com