E diel , 19 Shkurt 2017
Kreu / Horoskopi (page 4)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e martë 10 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi qe doni do shprehe ate qe ndjen per ju, nuk do ndiheni te lumtur. Beqaret nuk …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 9 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Mjedisi yjor do favorizoje nje jete ne cift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkepunoni mjaft me partnerin dhe do thurrni plane per te arrdhmen. Edhe ata qe jane larguar paksa nga njeri tjetri do ndihen me afer. Beqaret nuk do fillojne lidhje serioze por flisrtimet nuk do …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e dielë 8 janar 2017

horoskopi ditor

DASHI Do iu mungoje koha per t’ia kushtuar dashurise sot dhe kjo do e perkeqesoje lidhjen tuaj. Partneri nuk do jete i kenaqur prej jush. Beni cfare te mundni qe ta ndryshoni sa me pare situaten. Beqaret nga ana tjeter do kenen je dite me te bukur fale takimeve interesante qe do iu …

Lexo më shumë

Horoskopi sot ju tregon se a do të fejoheni

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 7 janar 2017 Dashi – Fale influences mjaft pozitive te Venusit, do gjeni me ne fund qetesine dhe harmonine ne cift. Do e largoni rutinen dhe emocionet qe do perjetoni do jene te njepasnjeshme. Edhe per beqaret do jete dite e favorshme per takime. …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 6 janar 2017

horoskopi ditor

DASHI Marredhenia me partnerin do jete me e mire nese ju tregoheni ma pak autoritare. Sigurisht qe ju jeni besnike dhe ndjenjat tuaja jane te sinqerta, por duhet te mundoheni te kerkoni edhe mendimin e atij kur keni per te marre vendime. Beqaret, fale Venusit do kalojne momente te bukura. Edhe pse …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 5 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Dite e mbushur me ngjyra te shumëllojshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne çdo moment do përjetoni emocione dhe kënaqësi te cilat do iu nxitin ta dashuroni akoma me tepër jetën. Beqaret do ndihmohen nga Venusi dhe mund te gjejnë persona vërtet interesante. Ne planin FInanciar …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 4 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Jeta ne cift do jete mjaft e qete. Do bashkepunoni per cdo gje me ate qe keni ne krah dhe nuk do ngurroni t’i thoni sa shume e doni. Beqaret, fale Merkurit do kene ndryshime ne jeten sentimentale. Per nje here te vetme lereni veten te udhehiqeni nga emocionet …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 3 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj dite per te takuar dashurine e vertete. Mos lini asnje mundesi t’iu ike nga …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 2 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Fale influences jo te mire te planeteve gjate kesaj dite, mund te keni disa divergjenca me partnerin tuaj sot. Tregohuni me te moderuar dhe ruani qetesine. Beqaret do perkedhelen tej mase nga yjet. Do e kene te thjeshta ta bejne epr vete personin qe pelqejne. Ne planin financiar edhe …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 1 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Do të merreni me aktivitete të ndryshme ju që jeni në një marrëdhënie në çift. Në aspektin afektiv, komunikimi me partnerin/en tuaj nuk do të jetë i duhuri. Beqarët do dinë si të veprojnë në çdo moment dhe jeta do ju marrë një tjetër drejtim. Në planin financiar nuk …

Lexo më shumë