Deutsche Deko
Kreu / Horoskopi (page 4)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e enjte 6 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Nëse deri me sot gjerat mes jush dhe partnerit kane ecur mire, përfitoni edhe për te marre disa vendime te rëndësishme. Për ju ka për te ndryshuar çdo gjë pozitivisht. Beqaret do jene te shqetësuar për një çështje tjetër dhe nuk do e kenë aspak mendjen tek kërkimi i …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 5 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Perspektivat për jetën tuaj ne çift do jene te mira gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin do përgatisni një darke romantike dhe mjaft te këndshme. Kritikat lërini për me vone. Beqaret ka shume mundësi te pëlqejnë një person te huaj, i cili ka ardhur këtu vetëm për çështje …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 4 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Mënyra se si do të nisni ditën do të jetë vendimtare për shumë prej jush. Do të keni mundësi të mira që të qëlloni në shenjë me një objektiv tuajin në fushën e ndjenjave. Parashikohet përmirësim i disa raporteve që janë në krizë. Do i lehtësoni gjërat duke ndjekur …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 3 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Do ndiheni pafund te lumtur sot qe gjerat do marrin drejtimin e duhur ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni vërtet te bekuar nga yjet dhe buzëqeshja nuk do ju largohet asnjë moment nga fytyra. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë shume premtimeve qe do iu bëhen, por ne çdo …

Lexo më shumë

Horoskopi javor, 3 deri 9 prill 2017

DASHI21. mars – 20. prill Këtë jave do keni një bashkëpunim për t’u adhuruar me partnerin tuaj. Se bashku do kaloni edhe problemet me te vështira dhe nuk do keni me pengje për te shkuarën. Gjithsecili do e stimuloje tjetrin dhe çdo moment do jete i bukur. Beqaret do realizojnë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e dielë 2 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Sot do e keni me te lehte për te ruajtur një klime te ngrohte ne jetën tuaj ne çift. Bashkëpunimi me partnerin do jete gjithë kohës i jashtëzakonshëm. Beqaret duhet te qartësohen njëherë vete për hapat qe duan te hedhin para se te tentojnë te joshin dike. Me financat …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 1 prill 2017

horoskopi ditor

Dashi Ditët e para të javës mund të kenë qenë mjaft të komplikuara. Dikush mund të ketë pishmane, dhe nëse keni pasur situata tensioni nuk përjashtohet mundësia që të shfaqen edhe gjatë fundjavës. Megjithatë gjatë së shtunës do të ndihet një përmirësim i lehtë, i cili do të vijë në …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 31 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Nëse deri me sot e keni lënë disi pas dore partnerin tuaj, sot duhet te ndryshoni sjellje me te ne mënyrë qe te mos e humbni. Ndjenjat shprehjani sa me tepër dhe mos ngurroni te përgatisni edhe surpriza. Beqaret do jene gati te bëjnë edhe sakrifica ekstreme qe ta …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 30 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Fale ndikimit te madh te Saturnit, jeta juaj ne çift do vazhdoje te jete ne qendër te vëmendjes edhe gjate kësaj dite. Do kujdeseni qe çdo gjë mes ju te dyve te ece sa me mire. Beqaret do përjetojnë emocione akoma me te forta fale një surprize qe do …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 29 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Juve qe jeni ne një lidhje do e ngrini ne qiell partnerin sot dhe do ja shprehni atij edhe me shume ndjenjat. Nëse vazhdoni te silleni kështu shume shpejt do hidhni edhe hapa me rëndësi te madhe. Beqaret do kenë një dite mjaft pasionante pasi do takojnë personin qe …

Lexo më shumë