E premte , 24 Shkurt 2017
Kreu / Horoskopi (page 35)

Horoskopi

Horoskopi 31 Dhjetor 2015

horoskopi ditor

Horoskopi 31 Dhjetor 2015 Dashi Duhet të ushtroni kujdesin e duhur sot. Sot prireni të harroni të gjitha përkujdesjet dhe të humbni në botën e aventurës. Eksperienca juaj mund t’ua bëj ditën më të lumtur në jetë, por nëse arrini të qëndroni larg telasheve. Demi Humori festiv në prag të …

Lexo më shumë

Horoskopi 30 Dhjetor 2015

horoskopi ditor

Horoskopi 30 Dhjetor 2015 Dashi Këtë ditë atmosfera mund të jetë disi romanike për Dashin. Por emocionet duhet të veprojnë pak me aksionet, ose e kundërta, ato mund të ulin pasionin. Qetëso entuziazmin dhe shtyje veten lehtë para ideve pasive kundërshtuese për të ardhmen tuaj. Demi Mundohuni të mos merrni …

Lexo më shumë

Horoskopi 29 Dhjetor 2015

horoskopi ditor

Horoskopi 29 Dhjetor 2015 Dashi Kjo ditë do të nisë me Marsin, kundër shenjës suaj. Mund të keni debate në punë, por edhe në lidhjen në çift mund të ketë zënka. Keni nevojë të pushoni më shumë dhe të merreni me veten. Demi Humori i keq do të bëjë që …

Lexo më shumë

Horoskopi 28 Dhjetor 2015

horoskopi ditor

Horoskopi 28 Dhjetor 2015   Dashi Trekëndëshi mes Saturnit dhe Hënës do të jetë i bukur. Dita mund të nisë me vonesa të vogla lidhur me disa projekte. Horoskopi i së hënës ju këshillon që të bëni kujdes me mungesën e durimit. Plutoni do të sjellë tension në familje. Demi …

Lexo më shumë

Horoskopi 27 Dhjetor 2015

horoskopi ditor

Horoskopi 27 Dhjetor 2015   Dashi Sot dashi është më i nevrikosur. Nëse ju jeni përgjegjës për ndonjë ngjarje në familje apo për mirëqenien e të afërmve tuaj, atëherë ju do të jeni në tension gjatë gjithë ditës. Duhet të jeni më të qetë për të shmangur kokëfortësinë dhe vrazhdësinë. …

Lexo më shumë

Horoskopi 26 Dhjetor 2015

horoskopi ditor

Horoskopi 26 Dhjetor 2015 Dashi Pas një vigjilje krishtlindjesh të mbingarkuar tani ju nevojitet pak relaks. Një ditë e mbushur me mundësi të reja për të eksperimentuar dhe në gjëra të panjohura. Kalojeni ditën në qetësi, duke dëgjuar me mirëkuptim njerëzit që janë ulur pranë jush në kërkim për këshilla. …

Lexo më shumë

Horoskopi 25 Dhjetor 2015

horoskopi ditor

Dashi Ditëve të fundit yjet ju kanë penguar, por në këtë ditë feste do të gjeni një ritëm qetësie dhe lumturie. Në fushën e ndjenjave do të kaloni një ditë të këndshme me njerëzit që keni për zemër. Demi Gjatë kësaj të premte, Mërkuri sugjeron që ta kaloni festën larg …

Lexo më shumë

Horoskopi 24 Dhjetor 2015

horoskopi ditor

Dashi Kjo është koha e fillimit të festimeve dhe euforia ju bëhet ngjitëse. Jeni mjaft energjik dhe dëshironi që këtë periudhë ta kaloni me familjen. Doni që kjo kohë t’i dedikohet personave tuaj të zemrës dhe e gjithë kjo falë kujdesit dhe vëmendjes së Hënës, e cila ju mbështet në …

Lexo më shumë

Horoskopi 22 Dhjetor 2015

horoskopi ditor

Horoskopi 22 Dhjetor 2015 Dashi Asnjë planet nuk do të ketë ndikim të drejtpërdrejtë sot në jetën tuaj në çift. E gjithë rrjedha do varet vetëm nga sjellja juaj. Beqarët do jenë më të hapur dhe nuk do i refuzojnë ftesat që do ju bëhen. Shumë gjëra kanë për të …

Lexo më shumë

Horoskopi seksual për të gjitha shenjat

Horoskopi seksual

Horoskopi seksual për të gjitha shenjat Dashi (21 mars-20 prill) Dashë-t janë dinamikë, të shpejtë, origjinalë dhe liderë. Por kur bëhet fjalë për seksin ata kanë nevojë për të lexuar instruksionet në manualet e seksit. Një Dash është shumë i shpejtë për të gjetur një dhomë moteli për gruan e …

Lexo më shumë