Kreu / Horoskopi (page 30)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e diel 29 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Dite mjaft harmonike do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do dini si te dashuroheni me partnerin dhe emocionet do jene me te forta nga sa mendonit. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te FIlluar një lidhje me dike dhe ka …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 28 janar 2017

horoskopi ditor

DASHI Do të flisni shumë me atë që keni në krah sot, por do ta kuptoni se nuk keni të njëjtat mendime mbi tema të caktuara. Nëse jeni beqarë, ka pak mundësi që të gjeni personin e duhur. Për sa iu përket shpenzimeve ka mundësi që të vendosni ekuilibër. DEMI …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 26 janar 2017

horoskopi ditor

DASHI Do të gjeni mënyrën për vendosur rregull mes gjërave personale dhe të rishikoni me kujdes të kaluarën, duke shfletuar fotografitë. Në punë do të kaloni një fazë të vështirë, për shkak të disa keqkuptimeve. Në dashuri, jepini vetes hapësirë për të shijuar çdo gjë. DEMI Tani nuk do t’ju …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 24 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Dita e sotme do të jetë e varfër për sa u përket lajmeve të reja. Nga pikëpamja profesionale mos i jepni shumë peshë një propozimi pune pa e vlerësuar me kujdes. Në sektorin e ndjenjave paraqitet gjithçka mirë, do të keni një mirëkuptim perfekt me partnerin. Demi Mos u …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 21 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Jeni të dyzuar sot nëse do ti merrni gjërat siç vijnë apo do të programoni ditën për të mos patur surpriza nga partneri/ja. E rëndësishme është të vendosni. Beqarët do jenë të vendosur për të ndryshuar statusin e tyre dhe do shfrytëzojnë të gjitha mundësitë që do i jepen. …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 20 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Nëse nuk doni t’ju kritikojnë sot, duhet patjetër të sqaroni një situatë të ndërlikuar që ju ka prekur ju dhe partnerin/en tuaj. Beqarëve do t’ju nisë ti rrahë zemra fort për një person që do takojnë sot dhe kjo mund të sjellë ndryshime për të ardhmen e tyre. Financat …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 19 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Do të jeni të gatshëm të përballeni me një mikut tuaj. Jepni të gjithë mbështetjen dhe mirëkuptimin tuaj sepse është në një moment shumë të vështirë. Demi Yjet ju këshillojnë që të bëni kujdes më mënyrën se si komunikoni me një nga eprorët tuaj sot. Në fushën e ndjenjave …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 18 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Çështjet e zemrës do ecin me se miri gjate gjithë kësaj dite nëse i përkushtoheni atij qe keni ne krah dhe bëni te pamundurën për t’ia plotësuar dëshirat. Beqaret do realizojnë takime te veçanta, por nuk do hedhin asnjë lloj hapi. Ne fakt me e mira është te njihen …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 17 janar 2017

horoskopi ditor

DASHI Planetet iu premtojne harmoni dhe sensualitet gjate kesaj dite. Do kaloni disa momente mjaft emocionuese dhe do donit qe ato te mos mbaronin. Nese jeni vetem zemra do filloje t’iu rrahe me fort. Ka mundesi te gjeni personin qe keni enderruar prej disa kohesh. Cilatdo qofshin angazhimet e momentit duhet te gjeni pak …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 16 janar 2017

horoskopi ditor

DASHI Per shkak te nervozizmit tuaj mund te lindin konflikte dhe mosmarreveshje te shumta sot me partnerin. Nuk do toleroni ne asnje pike dhe kjo do e perkqesoje situaten. Beqaret duhet te presin edhe pak kohe per personin ideal. Dita e sotme nuk eshte e duhura. Financat do jene pika juaj me e …

Lexo më shumë