E shtunë , 21 Janar 2017
Kreu / Horoskopi (page 3)

Horoskopi

Horoskopi, e premte 30 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Në ekuilibër perfekt dashuria dhe puna janë gjithmonë në sintoni me njëra tjetrën gjatë ditës së sotme. Beqarët jo vetëm që do kenë takime, por priten edhe dashuri me shikim të parë. Financat do kenë disa probleme serioze, tregohuni të matur me shpenzimet. Dashi Edhe pse keni shumë punë ditët …

Lexo më shumë

Horoskopi, e enjte 29 dhjetor 2016

Horoskopi, 27 Dhjetor 2015

Nuk keni qenë dhe shumë korrekt me një person afër jush që kërkon më tepër vëmendje nga sa i jepni. Mbase duhet t’i bëni të qarta gjërat. . Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime emocionuese, disa mund ta gjejnë veten edhe në një lidhje dashurie. Në planin …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 27 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Fale influences mjaft pozitive te Venusit, do kaloni momente shume te lumtura prane atij qe dashuroni. Rutuina do largohet sa hap e mbyll syte. Ne mbremje pergatiuni per nje surprize te madhe. Beqaret jo vetem qe do e pelqejne, por do bien edhe ne dashuri me dike qe do …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 26 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Do keni debate dhe zenka me partnerin tuaj sot. Ai nuk do duroje dot me te qendroje afer jush dhe do orientohet per diku tjeter. Mundohuni te ulni gjakrat dhe te sqaroheni pa qene vone. Beqaret do kene aventura te cilat do iu sjellin mjaft kenaqesi. Do merrni ate …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 24 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice por qe asnjera nuk do te kete te ardhme. Neptuni do ua shtoje deshiren …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 23 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Ka rrezik qe Plutoni te sjelle edhe debate, por edhe pasion te zjarrte sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do keni një dite te qëndrueshme dhe here pas here kjo gjë do ju mërzitë. Beqaret do e dëshirojnë me çdo kusht krijimin e një lidhjeje dhe mund te …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 22 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Ndjenjat mes jush dhe partnerit do jene edhe me te forta gjate kësaj dite. Do dëshironi te kaloni me tepër kohe me njeritjetrin dhe mund te mendoni edhe për surpriza. Beqaret do kenë pafund dëshirë për te FIlluar një lidhje, por kushtet sot nuk janë aq te favorshme. Gjendja …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, 20 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Sot do keni ide fantastike si ta bëni jetën tuaj ne çift sa me te bukur. Ne çdo moment do përjetoni kënaqësi dhe emocione te paparashikueshme. Beqaret nuk do duan ta ndryshojnë menjëherë statusin e tyre kështu qe tani për tani do e kalojnë kohen e lire me miqtë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 19 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Dite energjike do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Shume gjera te bukura do ndodhin mes jush dhe partnerit dhe kënaqësitë do jene te forta. Beqaret do kenë një dite interesante. Nuk mund te fillojnë menjëherë lidhje, por ama do takojnë persona te veçante. Ne planin financiar do …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 18 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Dite mjaft pozitive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e harroni njëherë e mire te shkuarën e trishte dhe nuk do keni me mosmarrëveshje. Beqaret do realizojnë disa takime fantastike qe ne mëngjes dhe rrjedha e jetës do ndryshoje për mire. Ne …

Lexo më shumë