E premte , 23 Qershor 2017
Kreu / Horoskopi (page 3)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e martë 30 maj 2017

horoskopi ditor

Dashi Asnjë planet nuk do ndikoje negativisht tej jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene gjithë kohës e mire. Do qeshni e do argëtoheni pafund me njeri-tjetrin. Beqaret do iu qëndrojnë besnike parimeve qe kane pasur dhe jeta do ju ece për …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 27 maj 2017

horoskopi ditor

DashiDo jeni shume pesimiste sot ju te dashuruarit dhe ne shume momente do ju duket sikur asgjë nuk po ju ecën si duhet. Mblidheni veten dhe flisni me partnerin për çdo gjë qe ju shqetëson. Beqaret me ne fund do kenë një njohje interesante ne përputhje me te gjitha mendimet …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 maj 2017

horoskopi ditor

Dashi Sot është dita e përshtatshme për ju te dashuruarit qe t’i zgjidhni me ne fund njëherë e mire problemet qe keni pasur me pare. Po i late gjerat pas dore situata mund te ndërlikohet edhe me tepër. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një person i cili me …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 23 maj 2017

horoskopi ditor

Dashi Edhe pse kohet e fundit keni pasur mosmarrëveshje ne jetën tuaj ne çift, sot do jeni me te qete dhe gjerat kane për te ecur me mire. Beqaret me mire le te qëndrojnë edhe pak kohe vetëm sesa te fillojnë lidhje për te cilat nuk do jene plotësisht te …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 22 maj 2017

horoskopi ditor

Dashi Gjate kësaj dite do ndiheni për mrekulli me atë qe keni ne krah dhe do i harroni njëherë e mire te gjitha problemet e se shkuarës. Beqaret nuk do ndihen gati për aventura dhe do preferojnë te presin edhe pak kohe për te filluar lidhje serioze. Ne planin financiar …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e dielë 21 maj 2017

horoskopi ditor

Dashi Zemra juaj është tashme e zënë? Jupiteri do përkujdeset qe te kaloni një dite fantastike pranë atij qe dashuroni dhe nuk do i prekni fare temat delikate. Beqaret do jene ne humor te keq dhe ka rrezik t’iu përgjigjen keq disa personave qe do tentojnë t’i joshin. Ne planin …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 19 maj 2017

horoskopi ditor

Dashi Nëse jeni ne një lidhje sot duhet patjetër te vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm ne këtë mënyrë gjerat kane për te ecur me mire. Beqareve zemra do ju rrahe akoma edhe me fort pasi yjet do ju shfaqin para personin për te cilin kane ëndërruar aq shume. …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 18 maj 2017

horoskopi ditor

DashiDo dashuroheni, do përkëdheleni e do thoni fjale te ëmbla gjate gjithë ditës ju te dashuruarit. Çdo çast i kaluar pranë partnerit ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqaret nuk duhet te bëjnë asgjë me zor sepse nuk kane për te filluar dot një lidhje qe do ua mbushe zemrën. …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 17 maj 2017

horoskopi ditor

Dashi Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e ngrohte gjate gjithë kësaj dite dhe për asgjë nuk do lindin mosmarrëveshje mes jush. Beqaret nga ana tjetër do jene te hapur dhe do ndihen gati te provojnë edhe shijen e aventurave kalimtare. E rëndësishme është qe ata nuk do ndihen …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 16 maj 2017

horoskopi ditor

DashiDita e sotme do jete ashtu si ju e keni menduar prej kohesh. Ne çdo moment partneri do ju surprizoje dhe do iu emocionoje pamase. Beqaret do bëjnë mire ta lënë veten te lire dhe për asnjë moment nuk duhet te refuzojnë ftesat qe do iu bëhen. Financat mund te …

Lexo më shumë