Kreu / Horoskopi (page 28)

Horoskopi

Ndryshon horoskopi, nuk kemi atë shenjë që mendonim

Mos përditë, të paktën një herë i jemi drejtuar parashikimit të yjeve duke lexuar shenjën tonë të horoskopit…ose të paktën shenjën që mendojmë se jemi.  Lajmi i keq për të gjithë ata që rregullisht e nisin ditën duke i hedhur një sy parashikimit të yjeve është se gjithë këtë kohë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 21 nëntor 2017

Dashi  Mos kërkoni nga partneri/ja gjëra të pamundura sepse do e lëndoni mjaft atë. Tregohuni sa më realistë që të mundeni. Beqarët duhet të bëjnë kujdes me personat që do kenë rreth e rrotull. Disa do i lajkatojnë, por me dashakeqësi. Në planin financiar do keni vështirësi pa fund, merrni …

Lexo më shumë

Horoskopi nesër, e hënë 20 nëntor 2017

Dashi Do të keni dëshirë që ta nisni javën e re në mënyrë tejet të kujdesshme, inteligjente dhe inovative. Nuk do të mungojnë idetë krijuese dhe zgjidhjet të cilat do të rezultojnë me shumë vlerë. Do të jeni të fortë dhe të vendosur. Demi Venusi ju bën tejet të ndjeshëm …

Lexo më shumë

Shenjat e horoskopit që do të bëjnë shumë pasuri

Sipas disa parashikimeve janë disa persona të cilët në një periudhë të caktuar do bëhen milionerë. Ja kush janë ato: Demi Venusi e vendos Demin në shenjën që dëshiron më të bukurën. Ata e ndjejnë nevojën për të grumbulluar para për një jetë luksi. Demat priren ndaj sigurisë dhe stabilitetit …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 19 nëntor 2017

Dashi Nëse kohët e fundit e keni lënë pas dore atë që keni në krah për shkak të angazhimeve profesionale, sot gjithçka do ndryshojë. Do e trajtoni me ëmbëlsi atë dhe do e përkëdhelni gjithë kohës. Beqarët që do shkojnë në një udhëtim apo në një qytet tjetër do kenë …

Lexo më shumë
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com