E premte , 18 Gusht 2017
Kreu / Horoskopi (page 20)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e premte 20 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Nëse nuk doni t’ju kritikojnë sot, duhet patjetër të sqaroni një situatë të ndërlikuar që ju ka prekur ju dhe partnerin/en tuaj. Beqarëve do t’ju nisë ti rrahë zemra fort për një person që do takojnë sot dhe kjo mund të sjellë ndryshime për të ardhmen e tyre. Financat …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 19 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Do të jeni të gatshëm të përballeni me një mikut tuaj. Jepni të gjithë mbështetjen dhe mirëkuptimin tuaj sepse është në një moment shumë të vështirë. Demi Yjet ju këshillojnë që të bëni kujdes më mënyrën se si komunikoni me një nga eprorët tuaj sot. Në fushën e ndjenjave …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 18 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Çështjet e zemrës do ecin me se miri gjate gjithë kësaj dite nëse i përkushtoheni atij qe keni ne krah dhe bëni te pamundurën për t’ia plotësuar dëshirat. Beqaret do realizojnë takime te veçanta, por nuk do hedhin asnjë lloj hapi. Ne fakt me e mira është te njihen …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 17 janar 2017

horoskopi ditor

DASHI Planetet iu premtojne harmoni dhe sensualitet gjate kesaj dite. Do kaloni disa momente mjaft emocionuese dhe do donit qe ato te mos mbaronin. Nese jeni vetem zemra do filloje t’iu rrahe me fort. Ka mundesi te gjeni personin qe keni enderruar prej disa kohesh. Cilatdo qofshin angazhimet e momentit duhet te gjeni pak …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 16 janar 2017

horoskopi ditor

DASHI Per shkak te nervozizmit tuaj mund te lindin konflikte dhe mosmarreveshje te shumta sot me partnerin. Nuk do toleroni ne asnje pike dhe kjo do e perkqesoje situaten. Beqaret duhet te presin edhe pak kohe per personin ideal. Dita e sotme nuk eshte e duhura. Financat do jene pika juaj me e …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 15 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Jeta juaj ne çift do ju sjelle vetëm momente te lumtura e te gëzuara sot. Me partnerin nuk do keni asnjë lloj mosmarrëveshje. Beqaret do jene me te gatshëm për te bere edhe sakriFIca vetëm qe te arrijnë ta bëjnë për vete personin e ëndrrave. Me FInancat nuk do …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 13 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Pjesa me e madhe e cifteve do e lene veten te lire sot dhe dashurojne ashtu si do e ndiejne. Nuk do kete debate apo zenka te kota, keshtu qe shfrytezojeni sa te mundni diten. Beqaret do njihen me nje person interesant por do parapelqejne t’i marrin gjerat shtruar …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi qe doni do shprehe ate qe ndjen per ju, nuk do ndiheni te lumtur. Beqaret nuk …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 10 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi qe doni do shprehe ate qe ndjen per ju, nuk do ndiheni te lumtur. Beqaret nuk …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 9 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Mjedisi yjor do favorizoje nje jete ne cift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkepunoni mjaft me partnerin dhe do thurrni plane per te arrdhmen. Edhe ata qe jane larguar paksa nga njeri tjetri do ndihen me afer. Beqaret nuk do fillojne lidhje serioze por flisrtimet nuk do …

Lexo më shumë