Kreu / Horoskopi (page 2)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e hënë 20 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter, mjdisi yjor parashikon nje dite intesive per beqaret. Do jeni sensuale dhe sentimentale. Dite e …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot me vetëm. Mos bëni gabime te cilat as vete nuk do ia falni vetes. Marsi …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot me vetëm. Mos bëni gabime te cilat as vete nuk do ia falni vetes. Marsi …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 17 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Në punë parashikohen ndryshime të rëndësishme, ku prania e yjeve do të jetë në favorin tuaj, ndaj angazhohuni në maksimum që të jepni më të mirën. Keni mundësi shumë të mira për të realizuar atë që dëshironi prej kohësh. Demi Jeni shumë ambiciozë dhe të vendosur, ndonëse do të …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 17 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet e duhura qe beqaret te krijojnë një lidhje te bukur dhe afatgjate. Bëhuni gati për ndryshime. Financat …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Dite premtuese dhe plot ngjyra kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo gjë do shkoje mire dhe do ndiheni shpesh te lumtur. Beqaret do njohin disa persona te cilët do i emocionojnë qe ne takimin e pare. Kujdes, njihuni mire me ta para se te merrni vendime sesa asnjëherë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Ju qe jeni ne çift duhet ta lini veten te lire gjate kësaj dite dhe t’i lini emocionet t’iu udhëheqin. Pritet te kaloni momente te këndshme e te lumtura. Beqaret, edhe ata qe nuk e kane ëndërruar dashurinë, do kenë takime te veçanta e emocionuese. Financat duan një riorganizim …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 13 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Për pjesën me te madhe te të dashuruarve kjo dite do jete emocionuese dhe e mbushur me pasion te zjarrte. Do bini dakord për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe do kuptoheni qofte edhe me një shikim. Beqaret nga ana tjetër do kenë një dite te zakonshme …

Lexo më shumë

Këto janë shenjat më të rrezikshme në horoskop

As që na shkonte nëpër mend se kjo shenjë kaq e dashur do kishte tendenca psikopatike… Thuhet shpesh, kur flitet për karakteristikat e shenjave, se Virgjëresha nuk ka mëshirë apo Dashi është shumë kokëfortë, por këtë herë do ju themi vërtet nga cilat shenja duhet të keni kujdes. Sipas FBI …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e dielë 12 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Dita e sotme do të jetë e varfër për sa u përket lajmeve të reja. Nga pikëpamja profesionale mos i jepni shumë peshë një propozimi pune pa e vlerësuar me kujdes. Në sektorin e ndjenjave paraqitet gjithçka mirë, do të keni një mirëkuptim perfekt me partnerin. Demi Mos u …

Lexo më shumë