E diel , 19 Shkurt 2017
Kreu / Horoskopi (page 10)

Horoskopi

Horoskopi ditor, e enjte 10 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Nuk duhet te kërkoni gjera te pamundura nga partneri juaj gjate kësaj dite, por mire do jete t’i merrni gjerat sa me shtruar. Ai do ju dashuroje sipas mënyrës se tij. Beqaret do ndihen te lumtur pranë disa personave qe sapo kane njohur dhe do jene gati te FIllojnë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 nëntor 2016

horoskopi ditor

DASHI Yjet mund ta ndezin sot jeten tuaj ne cift. Mundohuni ta kontrolloni veten dhe te mos beni asgje te pamenduar mire. Beqaret duhet te tregohen me te arsyeshem dhe te mos fillojne asnje lidhje kot se koti. Do ndiheni me keq sesa tani qe jeni vetem. Per planin financiar do jete dite …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 8 nëntor 2016

horoskopi ditor

Horoskopi ditor, e martë 8 nëntor 2016 Dashi Dite mjaft e qëndrueshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mes jush dhe partnerin çdo gjë do ece mire dhe do merreni vesh për gjithçka. Beqaret jo vetëm qe do realizojnë takime, por mund …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 7 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Personat që keni pranë nuk do ta kuptojnë gjendjen tuaj shpirtërore sot. Do të ndjeheni disi të lënë mënjanë për këtë arsye. Beqarët nuk duhet të refuzojnë ftesat për takime, por të tregojnë kujdes në vendimet që do marrin. Financat do jenë të qëndrueshme, mund të kryeni edhe shpenzime. …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 6 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Flisni sa me hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund t’i zgjidhni debatet qe keni pasur. Po i zvarritet me tepër do keni probleme me serioze. Beqaret do bien pre e disa mashtrimeve te disa personave dhe do lëndohen pa mase. Ne …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 5 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Tregohuni me te përkujdesur për partnerin ju te dashuruarit dhe mundohuni ta surprizoni atë ne çdo moment. Keni për t’u ndier me mire edhe vete dhe partneri do ju adhuroje me tepër. Beqaret do kalojnë një dite fantastike dhe te mbushur me emocione. Planetët do kujdesen ne çdo moment …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 4 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Dielli do e ngrohe edhe me shume jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do ndiheni me mire pranë atij qe dashuroni dhe do e keni shume here me te lehte te flisni hapur me te edhe për pakënaqësitë e mëparshme. Beqaret do jene sharmante pafund dhe do joshin …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 3 nëntor 2016

horoskopi ditor

Horoskopi ditor, e enjte 3 nëntor 2016 Dashi Dite pozitive per jeten tuaj ne cift. Edhe ata qe kane qene larg njeri-tjetrit do te afrohen dhe do e shtojne bashkepunimin. Ka ardhur momenti te beni edhe plane per te ardhmen. Beqaret nuk do jene te vendosur per te kerkuar personin …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 2 nëntor 2016

horoskopi ditor

Një boshllëk nga ana sentimentale sot do të arrini ta mbushni vetëm me shpenzime të ekzagjeruara. Beqarët nuk do e kenë mendjen te dashuria, por personi që keni kohë që kërkoni do ju shfaqet para syve. Financat duhet t’i menaxhoni me kujdes për të shmangur problemet. Dashi Jeni pak konfuzë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 1 nëntor 2016

horoskopi ditor

Horoskopi ditor, e martë 1 nëntor 2016 Dashi Do jeni shume me tolerante sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Mes jush nuk ka për te ndodhur asgjë e keqe, përkundrazi. Beqaret do kenë plot takime, por asnjeri prej tyre nuk do përfundojë …

Lexo më shumë