Kreu / Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi ditor, e diel 26 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Ka rrezik qe ju te dashuruarit te kaloni një krize gjate kësaj dite. Do konfliktoheni për gjera madhore, por edhe për detaje ne dukje pa rëndësi te madhe. Për beqaret yjet nuk do jene shume te favorshëm dhe ka mundësi qe ata te vazhdojnë te mbeten te vetmuar. Ne …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 25 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Do jeni me nerva ne pjesën me te madhe te kohës sot dhe ka rrezik qe here pas here t’iu lindin probleme me partnerin tuaj. Debatet kane për te qene te zjarrta. Beqaret do i marrin gjerat si t’iu vijnë dhe kane për te kaluar një dite fantastike. Asnjë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 24 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Neptuni do iu japë me shume sharm gjate kësaj dite dhe partneri do ju dashuroje me tepër nga me pare. Marrëdhënia me te do përmirësohet tej mase. Beqaret nuk duhet te hedhin hapa te nxituara sepse ne fakt çdo gjë ka kohen e vet. Pas pak ditës do ndodhin …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 23 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Mundohuni te mos e ndërlikoni me dorën tuaj ne cit gjate kësaj dite sepse do vije një dite kur do pendoheni pafund. Lëreni tjetrin te shprehe lirshëm atë qe ndjen. Beqaret do jene te kujdesshëm dhe nuk do pranojnë çdo lloj ftese qe do iu behet. Ne planin financiar …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 22 mars 2017

horoskopi ditor

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 22 mars 2017 që Lajme.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi  Do të ndiheni më mirë, por ndonëse nuk do jeni në gjendjen më optimale tuajën, përmirësimi është …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 21 mars 2017

horoskopi ditor

DASHI Saturni do te influencoje sektorin tuaj te dashurise sot. Dita do jete e zakonshme dhe pa ndonje histori te vecante. Beqaret do kene takime me shumice dhe do kene mundesine te krijojne edhe lidhje serioze. Merrini gjerat lehte dhe lerjani gjithcka kohes. Ne planin financiar do keni mundesi te …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 20 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter, mjdisi yjor parashikon nje dite intesive per beqaret. Do jeni sensuale dhe sentimentale. Dite e …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot me vetëm. Mos bëni gabime te cilat as vete nuk do ia falni vetes. Marsi …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot me vetëm. Mos bëni gabime te cilat as vete nuk do ia falni vetes. Marsi …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 17 mars 2017

horoskopi ditor

Dashi Në punë parashikohen ndryshime të rëndësishme, ku prania e yjeve do të jetë në favorin tuaj, ndaj angazhohuni në maksimum që të jepni më të mirën. Keni mundësi shumë të mira për të realizuar atë që dëshironi prej kohësh. Demi Jeni shumë ambiciozë dhe të vendosur, ndonëse do të …

Lexo më shumë