E premte , 18 Gusht 2017
Kreu / Ekonomi (page 5)

Ekonomi

Kush po e fiton betejën për ajrin shqiptar?

Sa shqiptarë dhe të huaj udhëtojnë përmes Aeroportit të Rinasit. Cilat janë kompanitë ajrore kryesore dhe si ndahet tregu mes tyre. Cilat janë destinacionet kryesore ku udhëtojnë shqiptarët në Itali dhe shtete të tjera? Nga Ornela Liperi, Monitor Janë rreth 2.2 milionë pasagjerë, që kanë udhëtuar nga dhe për në Aeroportin e …

Lexo më shumë