Kreu / Kosovë / Britanikët i japin më në fund vizën Haradinajt

Britanikët i japin më në fund vizën Haradinajt

Kryeministri Ramush Haradinaj është pajisur me vizë të Britanisë së Madhe. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express Avni Arifi, shef i stafit të Kabinetit të Kryeministrit.

Ditë më parë ishte raportuar se kryeminsitri Haradinaj po haste në pengesa për t’u pajisur me vizë britanike, por kësaj i ka dhënë fund stafi i tij, duke bërë të ditur se i pari i Qeverisë ka marrë vizën e Britanisë së Madhe.

Këtë e ka pohuar për Gazetën Express shefi i stafit të kabinetit të Haradinajt, Avni Arifi.

Mos humbisni

Albin Kurti: Pavarësia e Kosovës, një hap përpara dhe një hap pas

Lëvizja e themeluar dhe aktualisht edhe e drejtuar prej tij ka qenë një ndër kritiket …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com