E premte , 28 Prill 2017
Kreu / Politikë / Berisha shpërthen ndaj Fevziut: Emision i neveritshëm

Berisha shpërthen ndaj Fevziut: Emision i neveritshëm

Berisha shpërthen ndaj Fevziut: Emision i neveritshëm

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka dale hapur permes nje postimi ne Favebook, kunder gazetarit Blendi Fevziu dhe emisionit te tij. Ne nje postim oret e vona te mbremjes, Berisha komenton si meposhte ‘Opinion’-in ku u diskutua per valen e vrasjeve:

Krimi ne “Opinion”, zhvillim dramatik!

Te dashur miq, sonte emisioni “Opinion” u shnderrua ne njerin prej me te neveritshmeve ne historine e mediave. Nga gjashte pjesemarres, vetem njeri u perpoq te thoshte gjysem te verteta per situaten dramatike te rendit ndersa te tjeret nuk kuptoheshin ne ishin oficere policie apo agjent civil te policise por qe bene gjithcka te lehtesonin dhe avokatonin policine. Ky eshte nje zhvillim teper i rende, eshte dominim absolutisht i krimit dhe policise se lidhur kembe e koke me krimin mbi mediat. Ne emision, pa asnje baze, u shpallen te mirefilla mashtrimet e Saje Qorrit! sb

JavaNews

Mos humbisni

Ndërkombëtarët janë të qartë: Mungesa e PD-së në zgjedhje s’përbën problem

Ambasadorët kryesorë të Perëndimit në vendin tonë, ai i SHBA, BE-së dhe OSBE-së, kanë zhvilluar …

Një koment

  1. Shume mir ja ben ktij qerosit servil

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.