Kreu / Rozë / Bën seks me kunatën, ajo ishte…
Perjetimi

Bën seks me kunatën, ajo ishte…

Bën seks me kunatën, ajo ishte…Bën seks me kunatën, ajo ishte…

Bën seks me motrën binjake të gruas së tij, por ia vë fajin errësirës dhe birrave që kishte pirë. Personi në fjalë është rrëfyer në rrjetet sociale për historinë e tij të pabesueshme. Kishte vendosur me gruan e tij që të bënte një javë pushime në Las Vegas dhe për të ndihmuar kunatën që të dilte nga gjendja e saj e rëndë pas divorcit vendosën ta merrnin me vete.

Pas një ore në kazino dhe disa litrave birrë kthehet në dhomën e gjumit. Hyn në shtrat dhe bën dashuri “me gruan e tij” derisa vendosi duart në gjoksin e saj.

Çuditërisht ishin si topa të vegjël (sepse janë të bërë) dhe në ato momente vëren se diçka nuk shkon. Pikërisht në atë moment hyn në dhomë gruaja dhe zbulon tradhtinë.

Historia vjen në “Il Giornale” që e ka zbuluar këtë histori në një sallë gjyqi. Çifti është ndarë pasi gruaja nuk e besonte që ajo që kishin bërë ishte “e pavetëdijshme”. Batuta e burrit në fjalë ishte: “As nuk e di se si ndodhi”.

Mos humbisni

1458299117austriaaa

Kupon tatimor për konsumatorët e seksit

Prostitucioni në Austri është i ligjëruar dhe ushtrohet në mënyrë të kontrolluar rreptësisht nga shteti, …

4 komente

  1. Hahahaha!!!! :D. Sa interesante…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.