E diel , 19 Shkurt 2017
Kreu / Politikë / Ben Blushi prezanton projektin e tij politik në Berat

Ben Blushi prezanton projektin e tij politik në Berat

Ndalesa e rradhës e deputetit, Ben Blushi, ditën e sotme në qytetin e Beratit.

i shoqëruar nga deputetja tjetër Mimoza Hafizi, Blushi është takuar me banorët e qytetit të Beratit ku ka prezantuar projektin e tij të ri politik pas shkëputjes nga Partia Socialiste

“Me Mozen dhe miqte e Beratit!” shkruan Blushi ku është i rrethuar nga grupi i punës së tij në Berat.

Deputeti Ben Blushi së bashku me Mimoza Hafizin ku pritet që ti bashkohen dhe disa figura të tjera të rëndësishme në vend janë duke bërë gati partinë e tyre të re e cila do të konkurojë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare./Lajme.al

blushi-berat

Mos humbisni

Hahn i përgjigjet LSI-së: I habitur nga ministrat tuaj

Eurokomisioneri për zgjerimin Johannes Hahn ka një përgjigje për ministrat e LSI-së, atë të Drejtësisë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.