Kreu / Politikë / Balla: Kërkesa e PD dhe LSI është skenar për bllokimin e seancave

Balla: Kërkesa e PD dhe LSI është skenar për bllokimin e seancave

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, deklaroi sot se PD po merr në qafë LSI me skenarin e bllokimit të seancave në parlament.

Nëpërmjet një postimi në statusin e tij social Facebook, Balla shprehet: “PD😇 po merr ne qafë edhe LSI😂, me skenarin e bllokimit të seancave”.

“Uroj mos të dyja bashkë, kthehen në ☔️. Kërkesa e PD dhe LSI për Byronë e Kuvendit është alibi për të shpëtuar flamurin e bllokimit të radhës. #vendosja e Kuvendit në binarët e Rregullores#bëjmëSHTET🇦🇱🇪🇺”, shkruan Balla. /

Mos humbisni

Batutat / Çuçi-Lusë: Bashkë me ty bëhemi 8 socialistë…

Gjatë konferencës për teknologjinë në zgjedhje, ambasadori amerikan Donald Lu ironizoi sot deputetët e PS …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.