Kreu / Aktualitet / Atentat në mes të qytetit, dy të vrarë në Lushnje

Atentat në mes të qytetit, dy të vrarë në Lushnje

Një ekzekutim i dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnjë.

Paraprakisht mësohet se dy persona janë vrarë me armë zjarri gjatë një përplasje me armë.

 

Burime nga Policia e Shtetit konfirmuan  se ngjarja ka ndodhur pranë komisariatit, tek ‘Ura e Përroit’ në lagjen “Loni Dhamo”.
 
Po kështu është plagosur edhe një person i tretë, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacion.
Nuk ende të dhëna për identitetin e viktimave dhe të plagosurit.

 

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa janë ngritur postoblloqe të shumta.

Mos humbisni

Dëborë e madhe në Lezhë, shikoni çfarë po ndodh /Foto

15 fshatra te njesise administrative Zejmen dhe Kolsh ne Lezhe pa energji elektrike prej disa …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com