E martë , 25 Tetor 2016
Kreu / Rozë / Armando Duka, pushime prej sheiku në janar
11235042_742149855916281_5195994677331294273_n

Armando Duka, pushime prej sheiku në janar

Armando Duka, pushime prej sheiku në janar

Mesa  duket kreu i FSHF, Armando Duka është më në fund i qetë për sa i përket kombëtares tonë të futbollit. Falë arritjes së saj, Duka si shef i FSHF është i qetë dhe ka marrë arratinë tej oqeanit. Siç duket në foto, ai po pushon i qetë në një vend egzotik, saktësisht në ishullin Mauritius. Siç raportojnë mediat, ai është akomoduar në resortin superluksoz “Blue Bay Mauritius”. /LEXO.AL/

mau2

mau1

hoteli11235042_742149855916281_5195994677331294273_n

Mos humbisni

elvana-gjata

Elvana Gjata publikon këngën e re në bashkpunim me Capital T dhe 2Po2 (VIDEO)

Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj tëre në bashkpunim me dy këngatarët e tjerë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.