Kreu / Politikë / Ambasadorit amerikan Donald Lu i lidhin sytë…

Ambasadorit amerikan Donald Lu i lidhin sytë…

Kjo ishte një sfidë e veçantë për Ambasadorin Lu dhe stafin e tij amerikan. 

Me sy të lidhur iu ofrua të provonin një nga pjatat më tradicional shqiptare,  ‘tavën e dheut’. Nga video e publikuar në faqen zyrtare të Ambasadës së SHBA-ve të gjithë lënë të kuptohet se shija e kësaj pjate është mjaft e veçantë.

Donalt Lu tashmë një njohës i mirë i shqiptarëve ka mundur të identifikojë menjëherë ushqimin që pa konsumonte. 

Mos humbisni

A është i lidhur me gazetaren? Ja çfarë thotë deputeti i PD

Deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu është përfolur për një lidhje me gazetaren sportive, Ilda …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.