Kreu / Rozë / Aktorja seksi nuk “gjen” dot burrë, ndahet sërish

Aktorja seksi nuk “gjen” dot burrë, ndahet sërish

Amber Heard duket e pafat. Martesa e saj me Johnny Depp përfundoi në mënyrë të bujshme, ku ajo e akuzoi për dhunë të ushtruar ndaj saj.

Daily Mail shkruan se aktorja ka qenë sërish e pafat në dashuri pasi manjati i teknologjisë Elon Musk i dha fund romancës së tyre.

Mos humbisni

Kim Kardashian?! Iggy Azalea do t’ju heqë trurin me foton “e zogut” [FOTO]

Iggy Azalea nuk ka pasur asnjëherë komplekse për të treguar më shumë seç duhet dhe …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.