Kreu / Aktualitet / Aksident në Kamëz, motori shtyp një fëmijë 5 vjeçar

Aksident në Kamëz, motori shtyp një fëmijë 5 vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Kodër Kamëz, pranë shkollë Isa Boletini.

Një fëmijë 5 vjeçar është shtypur me motor nga shtetasi me inicialet F.D, të cilin policia me të mbërritur në vendngjarje e ka shoqëruar në komisariat.

I mituri është plagosur rëndë dhe autoambulanca ka arritur me vonësë në vendngjarje. Tashmë fëmija me inicialet O.L është nën kujdesin e mjekëve.

Mos humbisni

Dëborë edhe në Tiranë? Ja dita kur pritet të ketë reshje

Dalja nga shtrati e lumit Shkumbin, në Urën e Rrogozhinës ka shkaktuar përmbytje në zonën …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.