Kreu / Sport / Ajo s’e linte rehat në Facebook, futbollisti i kombëtares shqiptare fejohet me fansen e zjarrtë /Foyto

Ajo s’e linte rehat në Facebook, futbollisti i kombëtares shqiptare fejohet me fansen e zjarrtë /Foyto

Duhet ta dini se zemrën ja ka rëmbyer një fanse.

Keshtu ka ndodhur me Armando Sadikun, njëri prej futbollistëve më të lakmuar të Kombëtares Shqiptare.

Sot “infoelbasani.al” ka dhënë lajmin se Sadiku është fejuar me një vajzë të quajtur Elona, me origjinë kosovare, profesion dentiste dhe që jeton në Gjermani.

Njohja mes tyre ka nisur nga Facebook ku Elona si tifoze e flaktë e Sadikut i ka shkruar atij shpeshherë derisa kanë nisur të komunikojnë.

Lajmin e fejesës e ka konfirmuar për “infoelbasani.al” edhe babai i futbollistit. Fejesa është zhvilluar mes dy familjeve në 30 dhjetor, por çdo gjë është mbajtur private.

Mos humbisni

9 dështakët e futbollit në Itali, mes tyre një shqiptar. Zbulojeni /Foto

Në futboll ndodh shpesh që një futbollist të pritet me entuziazëm te një klub i …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.