E mërkurë , 26 Tetor 2016
Kreu / Kuriozitete / A mund ta gjeni macen në mesin e kukuvajkave? [foto]
mund ta gjeni macen

A mund ta gjeni macen në mesin e kukuvajkave? [foto]

A mund ta gjeni macen në mesin e kukuvajkave? [foto]

Artisti i cili ditë më parë ka bërë ilustrimin në të cilin fshihej një panda në mesin e dordolecëve, që u përfol shumë në internet, ka bërë edhe një ilustrim që është po aq i vështirë sa e kaluara.

Tani në mesin e kukuvajkave duhet të gjeni një mace, e cila dallon shumë pak nga hutat.

mund ta gjeni macen

I vetmi dallim i maces nga bufat është se ajo ka hundë e jo sqep.

mund ta gjeni macen

Zgjidhja…

 

 

 

 

#1'3 of 27.12.15

 

Mos humbisni

hallerbos-pylli-0001-658x411

Mrekullitë natyrore / Hallerbos, pylli i kaltër në Belgjikë

Hallerbos, po ashtu i njohur dhe me emrin Pylli i kaltër, është një pyll në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.