Kreu / Rozë / 6 kopertinat më të mira të Kim Kardashian

6 kopertinat më të mira të Kim Kardashian

6 kopertinat më të mira të Kim Kardashian

Kim Kardashian i ka bërë një përmbledhje të plotë vitit 2015 që po lëmë pas.

Pasi zgjodhi fustanet e preferuara të këtij viti dhe më pas “tweet”’et e preferuara (të gjitha i gjeni në faqen e saj zyrtare kimkardashianwest.com), 35-vjeçarja zgjodhi edhe kopertinat më të arrira ku ka pozuar ajo vetë.

Të dielën, Kimi listoi disa, ku përfshihej edhe një nga kopertinat më seksi, ajo e revistës “Rolling Stone” (muaji korrik), ku nëna e dy fëmijëve ka nxjerrë në pah “ballkonin” e famshëm.

Bashkëshortja e Kanye West ka pozuar këtë vit për revista si Vogue, Elle dhe Cosmopolitan.

Mos humbisni

Çmendet e ftuara në televizion, pa mbathje dhe nxjerr “zogun” në shesh /Video

Në një emision televiziv e ftuara del nga vetja dhe flet hapur fare. Mbasi drejtuesi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.