Kreu / Rozë / 10 femrat më të bukura gjatë vitit 2015

10 femrat më të bukura gjatë vitit 2015

10 femrat më të bukura gjatë vitit 2015

Thonë se – kur bëhet fjalë për partnerin e jetës – çdo mashkull e ka fatin e përcaktuar, dhe anasjelltas. Ndoshta, dhe është ashtu. Megjithatë, kur shohin femrat më të bukura , është vështirë që ata të mos dëshirojnë që fati i tyre i jetës të jetë ndonjëra prej tyre – apo dhe, ndonjë e ngjashme.

Por, cilat janë ato femra që kanë mahnitur botën me pamjen e tyre gjatë vitit që po e lëmë pas? Falë një përzgjedhjeje që ka bërë MHM, nuk e kemi të vështirë t’ia qëllojmë.

Sipas kësaj top-liste, këto ishin, respektivisht janë, 10 femrat më të bukura në botë gjatë vitit 2015. Kënaquni!

10. Chrissy Teigen

bukuria-femra-010-1024x682

9.  Emily Ratajkowski

10 femrat më të bukura

8. Adriana Lima

10 femrat më të bukura

7. Taylor Swift

10 femrat më të bukura

6. Naya Rivera

10 femrat më të bukura

5. Jessica Alba  

10 femrat më të bukura

4. Erin Heatherton

10 femrat më të bukura

3. Zoe Saldana

10 femrat më të bukura

2. Candice Swanepoel

10 femrat më të bukura

1. Charlotte McKinney

10 femrat më të bukura

Mos humbisni

Raporti befasues: Ja çfarë lloj seksi preferojnë shqiptarët!

A e dini se çfarë shikojnë më shumë shqiptarët në faqet pornografike? Përgjigjen e jep …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.