Kreu / Sport / ​Tare kërkon ndihmën e tifozëve

​Tare kërkon ndihmën e tifozëve

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka kërkuar nga tifozët që të vijnë në numër më të madh ën Olimpico për të përkrahur skuadrën

Skuadra e Lazios ka vazhduar me paraqitje të mira edhe këtë edicion, duke mbajtur pozitën e katër pas shtatë xhirove të para.

Igli Tare është i kënaqur me skuadrën, por jo edhe me numrin e tifozëve në stadium, pasi ai kërkon përkrahje më të madhe.

“Tani na duhen të gjithë fansat. Ata që vijnë në Olimpico vërtetë përpiqen të jenë lojtari jonë i 12-të dhe sigurisht na sjell argëtim, por më vjen keq të vërej se shumica e stadiumit është boshe”, ka thënë Tare për Correre della Sera.

Mos humbisni

Trondit futbollisti shqiptar, një ngjarje e rëndë i ka ndodhur Rei Manajt: O Zot… /Foto

Futbollisti i talentuar lushnjar Rei Manaj ka lene pa fjale ndjekesit e tij te cilet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.